Wpis z mikrobloga

#hotelparadise TVN zajechał tą edycję przez wpuszczenie zbyt dużej ilości marnych osobowości. Po prostu jest przewaga narcyzòw, egoistów z wybujałym ego wyznających prawo Kalego, nad ludźmi godnymi uwagi. Żałosne jest to, że większość uczestników w odpowiedzi na krytykę myśli, że to hejt i zazdrość ze strony części widzów...heh marzenie ściętej głowy. Źle się to ogląda, przez to, że czuć mocno klimat brazylijskiej telenoweli, tylko z tą różnicą, że to są prawdziwe postacie. Nie będę wymieniał kto jest beznadziejny i daremny w obyciu, bo szybciej będzie gdy napisze że jak dla mnie w programie jakiekolwiek wartości przedstawia Łucja (bez planu taktycznego w pierwszym wejściu) , Oliwka, Marvin, i po części nawet zbłądzony Kudłaty oraz nieopierzony Jacek.
Dziw bierze że tyle się podrzuca produkcji gotowych pomysłów, zmian by naprawić projekt zwany HP, i z tego nie korzystają,a wręcz przeciwnie , powielają błędny z wcześniejszych odsłon hotelu, które były punktowane do wspomnianej zmiany. Przecież to my widzowie decydujemy czy nam się coś podoba czy nie. Zauważyć można że odkąd zaczęto stosować inną narrację (montaż) niektórych uczestników to na tagu przestało być fajnie jak na początku. Zrobiło się zbyt gorąco wokół programu i zaczęły płonąć im zadki i w ten sposób, gdy z Hp7 wylały się odchody zaczęto na siłę to powycierać, czy to tu na tagu (białe'zielone'rycerstwo) czy IG, FB oraz innych socjalach, no ale smród dalej nie znika i nie zniknie, ale spokojnie, po emisji końcowego odcinka wiele osób o was zapomni "uczestniki" i będziecie tylko wspominani przy okazji innego smrodu.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kakarot_Z: Były ciekawe osoby ale swoją wyrazistością zagrażały jaśnie panującemu paprochowi. Dlatego odpadli Lucy czy Wojtek. Zostały tylko lizodupy roszkowe. Ja jestem pewny, że wszystko to co się dzieje, o czym piszesz, to jest wynik tego, że aktualną edycję układają pod tego jednego bananowego laczka. To nie jest hotel paradise tylko wakacje u rocha... Generalnie to mam typa gdzieś, niech sobie lata na malediwy grać w penisa, czy w co
  • Odpowiedz