Wpis z mikrobloga

Właśnie przypomniało mi się przestępstwo jakiego dopuściłem się 31 października kilka lat temu. Dzień przed wszystkimi świętymi pojechaliśmy z żoną i dzieciakami do moich rodziców, bo u nich na wiosce ludzie są bardziej tolerancyjni i zabawa w Halloween już się fajnie przyjęła. Kiedy przyszedł wieczór mój około 5 letni syn i starsza córka wyruszyła zbierać cukierki. Ogólnie uzbierali masę słodyczy, ale niestety w pewnym momencie natrafili na starą babę, która od księdza usłyszała, że to satanistyczny zwyczaj z ameryki. Ta widząc przebrane moje dzieci za duchy wzięła miotłę i wyzywając je pogoniła.

Jak się o tym dowiedziałem to długo się nie namyślając jak zwykły psychopata nasrałem jej na wycieraczkę, przykryłem papierem i podpaliłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Baba zadzwoniła na policję, ale jako, że nie pobierali DNA z kału to z braku rozpoznania sprawcy sprawę zamknięto xD

#heheszki #halloween #zonabijealewolnobiega
Pobierz Matti28 - Właśnie przypomniało mi się przestępstwo jakiego dopuściłem się 31 paździer...
źródło: 115630
  • 10
@mike-contractors: Czemu? :) Bardzo troszczę się o dzieci i oddałbym za nie życie. Ogólnie rodzina to dla mnie cały świat, a że wpadam na niecodzienne pomysły to mojej żony już to nie rusza ;) Ogólnie to śmiała się do "rozpuku" jak o tym usłyszała ;) nie ma kija w dupie ;)
@mike-contractors: Czytam te twoje wysrywy z profilu i już wiem, że mam do czynienia ze zlewaczałą mendą trującą Polską żyzną glebę ;) To, że pochodzisz z rozbitej rodziny i matka zostawiła twojego ojca to nie znaczy, że w każdej rodzinie tak się stanie.