Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Hej, w jaki sposób można poznać trochę starsze dziewczyny do relacji romantycznej? Chodzi raczej o nastawienie na dluższe relacje, a nie przelotne. Powiedzmy, że z powodów środowiskowych całe życie praktycznie spędziłem z osobami starszymi ode mnie i zawsze ciut lepiej dogadywałem się z nimi, niż rówieśnikami. W związkach też znacznie lepiej się czuję z osobą ciut starszą, dopiero wtedy te relacje są równe. Na Tinderze ustawiłem widełki kilka lat do przodu, ale za bardzo żadna dziewczyna nie chce klikać, bo pewnie zniechęca je wiek w moim profilu. Tak więc nawet nie mam szansy się zaprezentować :D (z młodszymi problemu nie ma, ale generalnie jakiś bardzo dynamiczny nigdy nie byłem). Różnica wiekowa taka rozsądna 4-10 lat, tak by ok. 35 to górna granica była.

Tylko nie piszcie, żeby iść do klubu i "wyrwać mamuski" - totalnie nie mój klimat, szukam normalnych relacji, a nie spełniania fantazji. Samemu mi bliżej do 30-stki, niż 18-stki, więc nie jestem żadnym 17-latkom, co to nic o świecie nie wie.

Swoją drogą moi znajomi się dziwią. Ja rozumiem jakbym miał 17 lat i kręciły mnie 40-latki, no ale chyba 4-8 lat to nie jest żadna różnica jak się koło tej 30-tki ma. No nie moja wina, że mnie nie kręcą 18-tki, tylko osoby już ukształtowne w pełni. No i też uroda "dojrzała" bardzie do mnie przemawia, niż nastoletnia.

#tinder #relacje #zwiazki #kiciochpyta



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 25
via mirko.proBOT
  • 3
✨️ Autor wpisu (OP):
@kosmita: Oczywiście, że 17-latka może być ultra mega dojrzała, podobnie jak może się trafić ultra dziecinna i niedojrzała 35-latka. Każdy człowiek jest inny, za każdym razem stoi inna historia, różne rzeczy nas spotykają, które wpływają na to jacy jesteśmy... Niemniej statystycznie większa jest szansa, że w podanym przeze mnie przedziale wiekowym trafię interesującą osobę.

Druga sprawa - czemu niby takie dziewczyny są uszkodzone? A to facet,
@agacik92: Że nie wiesz o czym piszesz? po pierwsze jesteś kobietą, więc każde głupie zachowanie kobiet będziesz wybielać. Po drugie nie byłaś w relacji ze starszą od siebie kobietą, nieprawdaż... więc nie bardzo masz jak to ocenić. Po trzecie, musiałabyś mieć na koncie kilka takich relacji, dodatkowo znać kilka takich par, żeby wyciągnąć w miarę sensowne wnioski. Plus może coś poczytać, najlepiej sensownych psychologów, socjologów, psychiatrów, seksuologów... i wtedy miałabyś okazję
Niemniej statystycznie większa jest szansa, że w podanym przeze mnie przedziale wiekowym trafię interesującą osobę.


@mirko_anonim: jest statystyczna pewność, że szukając kobiety starszej od siebie do relacji długoterminowej masz poważny problem ze sobą a taka kobieta ze sobą.

Ludzi dojrzałych emocjonalnie, intelektualnie jest mniejszość, przeważają nieogary i niedorozwoje. Znam dziewczyny które w wieku ok 20 lat były towarzyszkami życia facetów ok 40-50. I nie odstawały mentalnie, towarzysko było to akceptowane, ponieważ
30 z 20 to laska która podbija sobie ego tym że bzyka ją młody koleś. A ma ostatnią szansę na założenie sensownej rodziny. Więc jest coś nie-teges z nią.


40 z 30 to laska która powinna mieć stabilną rodzinę. Ma bliskie zeru szanse na założenie normalnej rodziny... więc jest z tym kolesiem lvl 30 po co?


50 z 40... "jeszcze zdążę przed klimakterium, ja im pokażę że można!"... jasne.


@kosmita: Wszystko
Wszystko spoko, ale cała swoją teorię opierasz na stereotypach.


@GoddamnElectric: dobra, podyskutujmy.

nie każda kobieta pragnie rodzinę zakładać


@GoddamnElectric: jak wyłączył się program podstawowy to dobrze czy źle?

35 letnia singielka jest "wadliwa" (nawet zakładając, że szuka rówieśnika), bo przecież gdyby była w porządku, to by od dawna miała partnera


@GoddamnElectric: uszkodzone są kobiety szukające młodszego partnera - to napisałem i proszę nie przeinaczaj.
35 latka, która szuka rówieśnika
Co może kręcić w 17stolatku dziewczynę 18nastoletnią? Jak przeanalizujesz to dokładnie, a ja niestety musiałem, bo mój starszy syn wdepnął w taką akcję, to wychodzą bardzo dziwne sprawy.


@kosmita: Podstawowe pytanie, czy nie zrobiłeś literówki w wieku. Bo mówiliśmy o prawdziwej różnicy, a teraz nagle przeskoczyło do wątku, że zaledwie jeden rok różnicy jest problematyczny, raptem kilka miesięcy. Związek 17-latka z 18-latką może być tak samo "dziwny", albo nawet równie
Związek 17-latka z 18-latką może być tak samo "dziwny", albo nawet równie toksyczny, co każdy inny, wiek w tej sytuacji odgrywa naprawdę marginalną rolę.


@GoddamnElectric: jest mega dziwny. Nie było błędu w wieku.

Nie wiem na czym polega uszkodzenie w Twojej definicji.


@GoddamnElectric: uszkodzenie to jakieś problemy emocjonalne i/lub psychiczne, zaburzenie osobowości itp. Wiele problemów można w życiu przepracować, ale to wymaga masy wysiłku i z mojego doświadczenia zwykle ludzie
@kosmita: sam uogólniasz ze faceci preferujący starsze partnerki maja mommy issues, a moim zdaniem jak kobiet woli sporo starszego to albo brak ojca czyl daddy issues albo molestowanie (i takie jednostki już poznałam). I co mi zrobisz? ( ͡° ͜ʖ ͡°) I to Ty się rzucasz do OPa za inne preferencje, piszesz jakieś bezwartościowe eseje które nikogo nie obchodzą. Wpis nawet nie był o tym, typek się