Wpis z mikrobloga

Od razu powiem, że absolutnie nie miałem złudzeń co do reformy sądów przez PIS, czyli miało to służyć tylko #!$%@? sobie posłusznych i tyle.
Wiec skończyło się na dłuższych rozprawach i nadal fatalnych wyrokach.
A dobrze wiemy, że reforma jest konieczna.Bo jakim cudem jakiś menel dostaje 12 lat więzienia (czyli pewnie mozliwe weyjście po 2/3?), za brutalne zabójstwo 11-latka i zostawinie ciała w jakims sypie na śmieciach?
Sorry, ale nie mieści mi się to w pale. To nie jest jakies przypadkowe zabójstwo, tylko skandaliczne zabicie 11-latka i #!$%@? ciała, czyli zero skruchy.
I takie skandaliczne wyroki trzeba było przeglądać, analizowac kto wydał wyrok itd. Takimi sprawami się zająć.
Przeciez takie wyroki najbardziej #!$%@?ą.
Ja nie mowię, że moze tego sędziego trzeba "zlinczować", bo moze sie okaże, że jakims cudem było coś, co mogło #!$%@? tego menela. Ale na litośc boską, aktualnie nie przychodzi mi do głowy nic, co by mogło zmniejszyć wyrok za zabicie dziecka. No co on mógł mu powiedzieć, "co pan tutaj robi, prosze szczac gdzie indziej a nie na klatce"?
Jakie mogą być powody, że sędzia dał tylko 12 lat kary?
Takich rzeczy bym oczekiwał od reformy, a nie tergo pisowskiego bagna z sądami, by wpychac swoich, by klepali im wszystkie niekonstytucyjne ustawy.

#polska #dzieci #sady #wolnesady #bekazpisu
ZAMKNIJ
text - Od razu powiem, że absolutnie nie miałem złudzeń co do reformy sądów przez PIS...
  • Odpowiedz