Wpis z mikrobloga

Mam 40+ lat, fajną pracę w #gamedev z dobrą stawką #programista15k
Do tego 2 dzieci z czego jedna córka mieszka na stałe ze mną, sprawa rozwodowa na finiszu a jak na razie wszystko szło tak jak chciałem - nie dałem z siebie zrobić bankomatu.
Zdrowie ok, nie pamiętam kiedy ostatnio byłem na L4. Nałogów brak. Spędzam 6h tygodniowo na siłce, więc sylwetka jest fajna, zadbałem o włosy - zakola zarastają...

No można by powiedzieć, że wszystko ok...

Tylko, kurde, z tego wszystkiego to rucham tyle co #przegryw z wykopu, czyli w ogóle, bo pójście na k... mnie nie interesuje, tindera nie uzywam, bo szkoda czasu i kasy na pustaki albo bezrobotne madeczki z bąbelkami szukające sponsora. Normalnych, wolnych dziewczyn żadnych nie znam a zwyczajnie nie mam czasu, żeby gdzieś iść, poznawać, umawiać się i dziesiątki razy przechodzić ten początkowy 'proces', zanim upewnie się, że różowa, na którą trafiłem nie jest kolejną #!$%@?ą typiarą jak moja była...

Co radzicie, Mirasy?
  • 8
nie mam czasu, żeby gdzieś iść, poznawać, umawiać się i dziesiątki razy przechodzić ten początkowy 'proces', zanim upewnie się, że różowa, na którą trafiłem nie jest kolejną #!$%@?ą typiarą jak moja była...


@FrozenShade: Zaawansowane techniki masturbacyjne.