Wpis z mikrobloga

@mroznykasztan: Nie, na armie też nas nie stać i nie mamy możliwości, nie słyszałeś? musisz nadrobić xD

Swoją drogą to wiadomka poziomka, budżet państwa to 2 złote 50 groszy i trzeba ostrożnie wybierać, zgadnij - państwa zachodu do których podobno dążymy to dobrze się w nich żyje dlatego że wiecznie mówią że na nic ich nie stać czy może dlatego że nie boją się wydać kilku miliardów na różnego rodzaju projekty?
@Njal: Takiś mądry? Skoro odwołujesz się do zachodu: jakie są realne - podkreślam te słowo, nie zapowiedziane, ale realne - wydatki Niemiec na armię? Ile procent PKB wydają oni na wzmocnienie swojej obronności? I jakie jest minimum narzucane przez NATO?

państwa zachodu do których podobno dążymy to dobrze się w nich żyje dlatego że wiecznie mówią że na nic ich nie stać czy może dlatego że nie boją się wydać kilku
@mroznykasztan: Donald Tusk miał na to 8 lat a jedyne co wypracowali w tamtych czasach to oddanie połowy kraju po linii Wisły dla ruskich w razie ataku z obroną Niemiec w granicach RP, więc co ty mi będziesz o wojsku pieprzył.

Nie jestem PiSowcem, przeraża mnie te wasze bezgraniczne oddanie dla guru który by sprzedał was za 5 zeta i zamiast brać przykład z zachodniej europy to znowu wracamy do lat
@mroznykasztan: Idź tam krzycz że nas na nic nie stać i pamiętaj by czekać na list z twoją częścią długu publicznego XD jak się łyka wszystko bez popity jak pelikan to będziesz cierpiał.

Zostawie cie tylko z myślą - Jak mieszkanie kupujesz na kredyt to dostajesz tylko raty do spłacenia a mieszkania nima?
@Njal: Państwo nie jest od utrzymywania ludzi na socjalu, to nie jest jego zadanie. Chcesz mieć środki na przeżycie? idź do pracy.

To jest raz. Dwa - jesteś zbyt głupi by ogarnąć różne warianty obrony kraju. I nie, nie miało być od razu obrony na Wiśle, to jest jeden z kolejnych etapów obrony ojczyzny i miejsce startowe kontrofensywy.

Tacy jak ty lubią wycierać sobie mordę długiem publicznym, szkoda że nie biorą
@mroznykasztan: Spróbuj się w tym kraju utrzymać za socjal, powodzenia XD ehhh. szkoda na ciebie ryja strzępić

Rok ma 12 miesięcy, emerci dali się przekupić 13/14 ponieważ 8 lat temu dostawali podwyżki emerytury o 2 złote, jak ja bym dostał 2 złote podwyżki to bym się czuł że mnie ktoś opluł i kompletnie upokorzył.
skoro 8 lat temu dostawali podwyżki emerytury o 2 złote.


@Njal: A z jakiej racji mieli dostawać większe podwyżki skoro była deflacja? I pamiętaj o tym, że emerytury to jest - przykry bo przykry, ale - wydatek, a nie inwestycja.

to nie wina emerytów że dali się przekupić 13/14


Oczywiście, że to jest ich wina - bo myślą tylko o sobie a nie o całym społeczeństwie, egoiści, tfu im na sam
@mroznykasztan To ta deflacja musiała być potężna, minimum 1000% że 2 złote to była godna podwyżka, szczególnie biorąc pod uwagę że złotówka w szczycie to było 3 zł za Dolara , do tego warto przypomnieć kto pracował na to by w tym państwie było cokolwiek, chcesz by ciebie tak potraktowano za te kilkadziesiąt lat?