Wpis z mikrobloga

@affairz no to jedyna opcja jest szukanie po deweloperach przed rozpoczęciem budowy, zmiany w projekcie i zapłacenie więcej. Ostatnio takie mieszkania były nad Jasieniem, a wcześniej chyba długo nic.
  • Odpowiedz
  • 0
@jatojaaniety: tak się składa, że osiedle nad jasieniem budowała osoba, którą znam (i która zna mnie) więc znam trochę temat od środka. samą inwestycję przespałem, nie wiedziałem że w takim miejscu powstanie coś z tak fajnym widoczkiem. w każdym razie tam było jakieś 3-4 mieszkania które spełniałyby moje kryteria (chociaż lokalizacja nie jest wymarzona - szukam po zachodniej stronie miasta) i te mieszkania w większości wzięli: prezes zarządu, architekt, znajomy prezesa.
  • Odpowiedz
@affairz: raczej nic kozackiego w tym mieście nie kupisz, zresztą jak widzisz nie jesteś jedyny w kolejce który na coś takiego poluje. Na tym rynku królują kwadratowe bloczki od murapola ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jatojaaniety a penthousy z primo na lindleya patrzyles? Przynajmniej duże tarasy maja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@Kutafonix215: obie opcje są na stole. wolałbym dom ale też nic fajnego nie ma w moim budżecie. doświadczenie uczy, że domy są dużo trudniejsze w ocenie, szczególnie na podstawie samego ogłoszenia. jest jeszcze opcja budowy ale moja działka ma taki debilny MPZP i tak nieprzychylnych urbanistów, że jedyne co tam mogę postawić to stodołę
  • Odpowiedz
@affairz: nie myślałeś nigdy nad zmianą Łodzi na Warszawę? Pewnie budżet byś musiał zwiększyć, ale prościej by było kupić coś premium. Samo miasto też o wiele lepsze. Bez urazy, ale traktuje Łódź trochę jako "upadające" miasto i szkoda by mi było ładować tam kasę w jakiegoś drogiego nierucha.
  • Odpowiedz
@affairz: Jaki masz budżet? Pol roku temu było mieszkanie na sprzedaż w okolicach parku nad Jasieniem + do tego taras 40 metrów. Mieszkanie na najwyższym piętrze.
  • Odpowiedz