Wpis z mikrobloga

#wiatrowki #wiatrowka

Się pochwalę na tym martwym tagu bo nie znam nikogo kogo to może obchodzić (inb4 nas też nie obchodzi).

Dla mnie sukces bo miałem niedawno problem zmieścić się w czarnym na tarczy kpn, a tu karabinkowa czarne pole 27mm.

Beeman p17, 10m, stojąca, 10 strzalow.

Nie wiem czy w prawo schodzą bo mam krzywe oczy czy źle spust ściągam.

10129 - #wiatrowki #wiatrowka 

Się pochwalę na tym martwym tagu bo nie znam nikogo k...

źródło: temp_file8784924461100341430

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • 0
@FFFFUUUU: nawet nie wiedziałem, że to może mieć wpływ.
nie ma słońca dzisiaj praktycznie, zachmurzone + używam kolimatora więc to chyba nie to. wydaje mi się, że albo problem z operowaniem spustem albo przechylam na bok.

chociaż na tym dystansie to i paralaksa z kolimatora może być problemem
  • Odpowiedz
  • 0
nie wydadzą mi, ja 1/3 życia na psychotropach a zdaje się jakiekolwiek zaburzenia skreślają, nawet jak to głupia osobowość unikająca. a tak ceny amunicji z kosmosu na strzelnicach, tym bardziej jak ja bym chciał wystrzelić z 100 pocisków tygodniowo.
@GladysDelKarmen:
  • Odpowiedz
@10129: przyrzady? Kiedys jako 12-13 latek poszedlem pierwszy raz na strzelnice. Nie pamietam teraz dystansu ale bylo to sporo wiecej jak 10m, na 9 strzalow mialem ugrupowanie w promieniu 0.5cm tylko ze... Na skraju tarczy. Gosc twierdzil ze to ja xD mowie #!$%@? ja, dawaj srut. Strzelilem biorac poprawke i co, bullseye.

Gosc nadal twierdzil ze to moja wina ¯\(ツ)/¯
Dobrze ze wrocilem do pasji po 20 latach i nawalam do
  • Odpowiedz
@Jezus_z_Galileii: a co to by miało mieć za znaczenie? przesunęło by tylko punkt średniego impaktu.
tutaj kolega ma problem albo z akcją na spuście, albo z nieprawidłową techniką trzymania broni.
  • Odpowiedz
  • 0
@Sorcerer001:
skupienie słabe więc akurat tu bym się mojej winy doszukiwał. jakby była jedna kropa wycięta po środku bez tego zejścia w prawy dolny róg to jasne, w lewo przesunąć punkt celowania, ale tego 'ogonka' nie powinno tam być. to, że jest za bardzo w prawo ustawiony kolimator to akurat całkiem prawdopodobne.
  • Odpowiedz
  • 0
@lezese: tzn jakiego? to 4.5mm jest

@GladysDelKarmen oni chyba nie mają strzelnic na północy kraju.
3zł za 9mm? ja tu widzę 4-5zł za 19mm +~35zł za wstęp w gdańsku, w moim mieście w ogóle nie ma strzelnicy komercyjnej
  • Odpowiedz