Wpis z mikrobloga

@mj24: moja babcia uważa że teraz emerytura 70 lat, wszystko sprzedadzą a aborcja będzie na żądanie bez powodu. Generalnie pisowcy mają sprane berety propagandą i są przerażeni. Serio trzeba ogarnąć te TVP bo to #!$%@? nie jest śmieszne, ona od wyborów jest załamana bo myśli że za pisu było w pyte, brak długu bo wystarczy nie kraść itd.
@mj24: Nie wiem z czego się tu cieszyć. Gdyby pisowcy chcieli, to mogliby nawet uwalić obecne wybory i zrobić kolejne, ale Kaczyński tak wszystkich wymanewrował, że sama opozycja będzie prosić o przedterminowe wybory w przyszłym roku, bo nie będą w stanie rządzić, mimo posiadanej większości. Oczywiście to plan na to, jeśli wejście w koszachty z pslem i konfederacja nie wejdzie w grę. Chyba, że konfa będzie faktycznie chciała iść swoją drogą,
@memento_mori: Nie, są #!$%@? i nie powinni rządzić, ale jednak są specjalistami od intryg i przekrętów, oraz robienia ludziom wody z mozgu. Pisze to nie dlatego, że chce żeby wrócili do władzy, tylko jako przestrogę dla mniej inteligentnej części społeczeństwa, która swoją wiedzę czerpie głównie ze słów różnorakich ekspertów. Zastanów się czy koalicja anty pis ma w sejmie 3/5 poslow, żeby uwalić veto prezydenta? ( ͡° ͜ʖ ͡°
@Glikol_Propylenowy: przekonamy się, może znajdzie się 10 pisowców ( ͡° ͜ʖ ͡°) a wracając do tezy, która skłoniła mnie do polemiki:

piszesz "Gdyby pisowcy chcieli, to mogliby nawet uwalić obecne wybory i zrobić kolejne", co jest jakimś absurdem, nawet nie wiem jak się do tego odnieść, bo nie wiem o co chodzi
@memento_mori: Do której godziny głosowano w tym słynnym lokalu wyborczym, gdzie ludziom dowożona była pizza? A do której godziny trwała cisza wyborcza? ( ͡° ͜ʖ ͡°). Nie będę wspominał o nieprawidłowościach przy rejestracji niektórych partii politycznych do wyborów chodzi tu o ruch przedsiębiorców, który nie był w stanie zarejestrować się w 21 okręgach przez zachowanie komisji, która łamała prawo, przez odrzucanie głosów ważnych albo uniemożliwienie wejścia obserwatora
@Glikol_Propylenowy: Się ładnie zagalopowałeś, ale niech będzie, tylko plis na każdą odpowiedź nie wymyślaj 10 argumentów, bo nie dam rady tak rozmawiać, mogę poruszyć jeden temat na raz:

1) głosowanie w lokalach wyborczych może odbywać się po wyznaczonej godzinie na głosowanie i nie trzeba utrzymywać ciszy, nie jest to podstawą do unieważnienia wyborów

2) to, czy słusznie czy niesłusznie zarejestrowano jakichś komitetów nie jest podstawą do unieważnienia wyborów po tym, gdy