Wpis z mikrobloga

@GratisLPG: Ja osobiście nie spotkałam się nigdy z agresją ze strony mężczyzn w Uberze, ale jeśli ktoś ma obawy i czuje się bezpieczniej wracając z kierowcą tej samej płci, to taka usługa nie stanowi dla mnie żadnego problemu.
@SpalaczBenzyny:

najciekawsze jest to że sami przyznają że jest problem z napaściami i gwałtami w ich taksówkach a zarazem zbierają gratulacje za rozwiązanie problemu którego nie rozwiązali bo dalej jeżdżą w ich taksówkach gwałciciele i bandyci :)
Zgrywajac_twardziela - @SpalaczBenzyny: 
najciekawsze jest to że sami przyznają że je...

źródło: uber-india-2-rapes-per-year-happened-because-jamal-and-nandu-cannot-control-themselves-were-they-fired-good-driver-no

Pobierz
Następny krok: trzeba wprowadzić równouprawnienie PRAWDZIWE, klienci żądają równego traktowania: przypadków kobiet-kierowczyń molestujących pasażerów i pasażerki - musi być tyle samo, co mężczyzn!
najciekawsze jest to że sami przyznają że jest problem z napaściami i gwałtami w ich taksówkach a zarazem zbierają gratulacje za rozwiązanie problemu którego nie rozwiązali bo dalej jeżdżą w ich taksówkach gwałciciele i bandyci :)


@SpalaczBenzyny: ten problem był od zawsze we wszystkich taksówkach, ale nikt nie dawał wcześniej ebania. Wszystko się tłumaczyło statystyką, a teraz na szczęście niektórzy próbują poprawiać bezpieczeństwo zamiast ignorować
Problem polega na tym, że oni lubią obchodzić problem zamiast go naprawić. Inaczej narracja by się posypała a tego nie mogą zrobić. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Zamanosuke: Czyli nie zatrudniać mężczyzn? Bo polscy taksiarze też wywożą i gwałcą odkąd taksówki powstały
@barteck: zwyrole umieją się kryć.
Nawet upośledzeńcy umysłowi jak nie chcą iść do więzienia to nie dają się najlepszym kryminalnym w czasie przesłuchań czy wizji lokalnej, dzięki czemu umieją nawet uniknąć kary