Wpis z mikrobloga

@Bezi77 rozmawialiśmy prywatnie, zawsze wspierałem prime i życzyłem wam jak najlepiej ale dzisiaj strasznie się zawiodłem jak w sumie od początku zapowiedzi tej odsłony.
-Karta bardzo słaba
-Wzorem fame tylko jedna konferencja to nawet clout wie żeby robić 2
-brak stołu w krztalcie trójkąta/koła który był zajebisty i robił robotę na konfach
-Zmarnowany potencjał Jacy

No i coś co przelało czarę goryczy czyli dzisiejsza akcja z niewolskim. Oficjalnie nikt o tym nie wiedział ale na czacie i w socjalach próbowaliście nabić tym oglądalność. Nikt tego nie dementował, to co nie wiecie czy na backstage jest niewolski czy nie? A może liczyliście, że Muran się umówił i zadzwoni do niego jeśli będzie 50k? Wykorzystać motyw do promocji można było ale jak się #!$%@? to nikt nie wiedział wszzyscu zniesmaczeni.

Według opini ludzi ogromna większość jest za zakończeniem sztamy i oglądaniem z restreamu. Osobiście też się ku temu skłaniam bo dlaczego wspierać kogoś kto jawnie cię dyma.

Licze na jakieś oświadczenie, może nawet zapewnienie na temat następnej gali jak powrót 2 konferencji, i stołów w formie koła czy trójkąta. Rozumiem kto by się przejmował wykopem ale za wsparcie przy poprzedniej gali chyba nam się to należy. Oczywiście to nie byla w 100% zasługa wykopu jednak dołożyliśmy swoją cegiełkę do sukcesu gali która była waszym być albo nie być i dzięki czemu mogliście zrobić ten twór jakim jest prime 6 premium.

Nie ma złej krwi ale mocna krytyka się należy a jak będzie dalej zależy od was.
#famemma
  • 10
@CeZ_: No właśnie brakuje tej drugiej. Zazyczaj na pierwszej padło jakieś słowo, później ktoś coś powiedział w wywiadzie czy na jakimś programie i tak się na siebie nakręcali. Do tego wchodziły emocje zaraz przed walką i o ile pierwsze konfy zawsze były lżejsze tak na drugich robiło się ostro. Teraz sobie pomyśl że ta akcja z ratajem miała miejsce na pierwszej konfie i przy drugiej już by było gorąco.
Przy jednej
@GoodGuyChucky93: przy okresie promocyjnym dwóch gal jednocześnie jest mega przesyt programami, dla ciebie dużo = fajnie, dla wielu osób też, ale widać ewidentne znudzenie się tym formatem i ludziom się nie chce tego wszystkiego śledzić. Na drugiej konfie mogłoby się coś wydarzyć co przełożyłoby się na lepszą sprzedaż, ale również mogłoby się coś #!$%@?ć (tak jak dzisiaj z Muranem i Niewolskim) co zniechęci ludzi do kupna.
@CeZ_: mysle, ze posadzenie dwoch denisow na jednym panelu + na przyklad hellboya z jozwiakiem mocno by podbilo teraz ogladalnosc. bylaby tez okazja, zeby polaczyc sie z niewolskim i zmazac dzisiejszy blamaz.
@GoodGuyChucky93 zgadzam się z Toba/Wami. Z Niewolskim słabo.
Jak już pisałem trójkąt stół też chcę i będę forsować. Wiem jak Wykop dziala. Ale uważam że staram się tutaj odpowiadać i jakoś Wam pomagać. Ppv Wasz nie przekupuje. Po prostu chce Wam pomoc. Tyle.
Co do 2 konferencji. To akurat nie ode mnie zależy. Różne są opinie.
No cóż. Dostaje tutaj żeby ale jakoś daje rade.