Wpis z mikrobloga

Jestem na grupkach dla pisowców (średnia wieku 60+) i odbyło się tam już 5 faz żałoby
1. Zaprzeczenie - HURAAAA WYGRALIŚMY (pierwszy wieczór)
2. Gniew - hurrr idioci z platformy, ta młodzież jest taka durna, nie to co kiedyś
3. Targowanie się - tyle partji jest pszecież, Tuskowi nie dadzą rządzić
4. Depresja - zmarnowali naszom polskie, nie po to ja w 80' roku do solidarności wstąpiłem
5. Akceptacja - jak som takie mądre i sobie wybrali, to zobaczą jak będą mieli, bardzo dobrze (to dzisiaj)
#bekazpisu #heheszki #wybory
  • 21
@Weronisia97: no jest to śmieszne niewątpliwie co opisalas. Tylko problem jest taki że wcale nie będzie lepiej a na 95% będzie gorzej. Wspomnisz moje słowa za 4 lata czy kiedy kadencja tego rządu się skończy ;)
Odwiedziłem matkę (ortodoksyjny PiS) 3 dni po wyborach i nie chciałem w ogóle zaczynać tematów politycznych. Najpierw pyta na kogo głosowałem, unikam tematu: "czy to ważne?" odpowiedź, OHOHO to taka tajemnica? (dobrze wiedziała, że głosowałem na KO) Cisza przez jakieś 5 minut. Potem usłyszałem (poza licznym dorsywkami z dupy bez kontekstu, ŻE TEROZ TO NA PEWNO BĘDZIE LEPI), że:
-zaraz tu będzie fala czarnych bandytów z Afryki
-będę robił do śmierci, bo
@Weronisia97 a gdzie opowieści o tym, jak to dowozili młodych autokarami, jak to Tusk sfałszował wybory i jak to teraz nastąpi upadek Polski, z którego może nas podnieść jedynie Słońce Narodu Yarosuaf (TM)?
to akurat dziwne, głosujący na PiS nie mają zazwyczaj nic związanego ze związkami zawodowymi lat 80


@Bover: no jak nie mają? byli w latach 80 im przeciwni i próbowali zlikwidować

swoją drogą co się nie pojawiasz na tagu f1? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@winsxspl: nuda, nie ma kogo #!$%@?ć. Kiedyś to jak się cokolwiek złego napisało o verstappenie to dzieciom piana z ust szła, a teraz to tak standardowo, już jest sam #!$%@?ący. No i murzaj o nic nie walczy, to trigger odpada, bo kiedyś był płacz jak się napisało choćby, że umie jeździć samochodem xD.

Niestety,