Wpis z mikrobloga

@Kakarot_Z wiesz, nie wiem kto tutaj ma zj….charakter i sposob bycia - ci, ktorym nie podoba sie body shaming, czy ci ktorzy uparcie to robia, a w momencie wytkniecia, generuja nerwowo milion gimbazowych memow, bo chyba inaczej odpowiedziec nie potrafia zeby mialo to jakis sens. No coz :)
  • Odpowiedz
@mykawz300 ale ja nikogo nie prosze o dopasowanie sie do mojego swiatopogladu, tylko wyrazam swoje zdanie na temat Waszego body shamingu :) ale Was to kluje, bo wiecie ze robicie zle, ale troche glupio sie przyznac, co? ;)
  • Odpowiedz
  • 20
@sweetnsour: chory świat z tym bodyshamingiem. Ktoś wystawia się na opinie publiczna to musi liczyć się z tym ze wytknął mu ze jest ulany. Grycana ma 20 lat, żre, pali, nie ćwiczy to i jest ulana. Cały świat promuje zdrowy styl życia a tu co oni sobą reprezentują? Mongolia leży to z chipsami to z nutella i się dziwi ze jest grubasem. Sorry, dla mnie to nie jest zdrowe ,
  • Odpowiedz
  • 9
@sweetnsour: ale z kim ja mam wchodzić w dyskusję z tobą? Które to już konto?
@mykawz300 dokładnie tak.
Dziwnym trafem zazieleniło na tagu i wszyscy sypią żarem o jakieś czepianie się nadwagi. Tu się szydzi z patocelebrytòw, którzy stąpają po trupach do celu. Punktuje się ich za to co sobą prezentują,bo na tym polega HP.
  • Odpowiedz
@Kakarot_Z pierwsze :) dobra, robta co chceta bo widze ze gadka z Wami jest jak grochem o sciane, macie swoje racje :) wiedzcie tylko ze tym co robicie, nie roznicie sie od Srocha i jego bandy ktora znecala sie bezpodstawnie nad Lucja :) tyle, koncze ten temat ;)
  • Odpowiedz
@KwasneMleko wlasnie, punktuj je za to co soba prezentuja i jakie zachowania przejawiaja, bo wytykanie komus ze przytyl 5 kg czy 7 jest ponizej pewnego poziomu i nie wiem co to niby ma miec na celu.
  • Odpowiedz
  • 5
@sweetnsour: ano to ma na celu, żeby pokazać jej i uświadomić że nie jest nikim lepszym od innych,a za taką się uważa, niejednokrotnie mając rzeczy za uszami.Takie wiadro zimniej wody.

ps. Tak kończ dyskusję z nami i wróci z kolejnym kontem, by móc się dosrać ponownie do kogoś.
  • Odpowiedz
@sweetnsour: nie chce karmić trolla, ale dobra dostaniesz chrupka...
Są te osoby punktowane za to jak się zachowują to raz, ale przy okazji się im dostaje za przytycie 5-7 kg bo przecież są tacy idealni i nie wprowadzają zamieszania, hejtu na innych uczestników w hotelu.
Dopóki ktoś mnie szanuje, albo widzę, że odnosi się z szacunkiem do innych to nie zwracam uwagi na to czy jak wygląda... ale jak zaczyna
  • Odpowiedz
@Rosalinea: dokładnie, stwierdzamy tylko fakty, tym bardziej, ze ich wygląd to nie jest wina choroby, a tego, ze są leniwymi obżarciuchami ;) nie wspominając jak wielkie maja o sobie mniemanie ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@sweetnsour: chyba tu wcześniej nie byłaś, bo teraz, to tutaj jest jak w kólku różancowym w porównaniu z sezonami ubiegłymi, czego osobiście mi bardzo żal, bo szydera wtedy była mega z uczestników i dlatego od wieków czytałam o HP iBB na wykopie, bo w końcu znalazłam sarkastycznie usposobione towarzystwo, które potwierdziło po części to co ja myślę o takich programach, i tak samo jak ja podchodzi do tego typu programów.
  • Odpowiedz