Wpis z mikrobloga

Nie potrafię nie lubić pana Janusza. Nigdy na żadną jego partię nie zagłosowałem, choć gospodarczo jestem libkiem. Ale to maskotka polityczna naszego kraju. Dziedzictwo kulturowe. Typ, który mówi co myśli prosto z mostu i robi co chce, człowiek-mem. Mówiąc szczerze z całego składu Konfederacji budził on moją największą sympatię. Do tego stopnia, że aż rozważałem głos na niego z obwarzanka, ale się bałem, że ta tępa Karyna Bosakowa go wyprzedzi i tylko podbiję jej głosy. No i weszła i tak ona rzutem na taśmę ( ͡° ʖ̯ ͡°)

W ogóle stary skład #konfederacja jakiś taki sympatyczniejszy był a teraz to jakieś no-name'y od Mentzena, 4 braunistów i #!$%@? Tumanowicz

#polityka #wybory #korwin
E.....e - Nie potrafię nie lubić pana Janusza. Nigdy na żadną jego partię nie zagłoso...

źródło: 016301_r0_940

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@Parmenides69: np. tym o co walczy żonka Bosaka Karina - żeby hotelarz miał wgląd w to z kim sypiasz, o to walczy m. in. orgio szuris w którym pracuje Pani Karinka. Albo nierozerwalność związków małżeńskich, najpierw dobrowolna, potem się okaże że lepiej jak będzie obowiązkowa itd.
  • Odpowiedz
żeby hotelarz miał wgląd w to z kim sypiasz, o to walczy m. in. orgio szuris w którym pracuje Pani Karinka


@FENOMENALNY_CZARODZIEJ: od razu żeby ich dekapitowali za trzymanie się za rękę bez zgody biskupa. Akurat w przypadku ślubów katolickich moglyby i być nierozerwalne, nikt nikomu nie każe brać kościelnego, a i PiSiory by się dwa razy zastanowiły zanim by robili sobie śluby w kościołach pod publiczkę. Tylko ten projekt to
  • Odpowiedz
@ElMatadore prawda. Nie zgadzam się z Korwinem, robi dużo złego, ale nie potrafię nie czuć do niego sympatii. No ale to kwestia tego, że jednak to jego poglądy (jakkolwiek z perspektywy czasu głupie) wciągały człowieka w zainteresowanie polityka. Ba, jak się rozkrece w jakiejś rozmowie to nadal potrafię palnac Pan Janusz zamiast Korwin xD
  • Odpowiedz
  • 0
od razu żeby ich dekapitowali za trzymanie się za rękę bez zgody biskupa. Akurat w przypadku ślubów katolickich moglyby i być nierozerwalne, nikt nikomu nie każe brać kościelnego


@notting_writer1 Teoretycznie tak. Skoro ktoś chce mieć nierozerwalny albo rozerwalny za zgodą biskupa, to niech ma.
Ale z drugiej strony z wolnościowego punktu widzenia powinniśmy dążyć do mniejszej formalizacji zwiazkow i roli państwa w tym. A dorabianie jakichś kolejnych rodzajów ślubów jest tego przeciwieństwem.
  • Odpowiedz