Wpis z mikrobloga

#banki #millennium #pkobp #finanse
Mirki przeniosłem się ostatnio z milenium do pko bank polski (nie pekao)
Kurde ta aplikacja mnie tak irytuje że głowa mała. W Milenium wszystko miałem na tacy podane, jak płaciłem gdzieś kartą czy telefonem to środki schodziły OD RAZU. A tutaj? W PKO jak w lesie #!$%@?. Płacę w kilku miejscach, później wchodzę na konto, no ni #!$%@? mi się nie zgadza. Część jakby zeszła od razu, część nie. Wchodzę w te blokady i już się gubię i powstaje moje pytanie - czy jak jest kwota w blokadach to jest ona już odjęta od konta głównego? Czy dopiero się odejmie? Bo tam jest napisane że ZOSTANIE ROZLICZONE W CIĄGU KILKU DNI... #!$%@? mnie to niech po ludzku napiszą ile mam na koncie a nie jakieś blokady i niewiadome. Co wchodzę na konto to mam inną kwotę już mnie to #!$%@?.

Jak miałem w Milenium to wszystko ładnie mi się zgadzało. Wchodziłem na konto i byłem pewien ile mam pieniędzy. A tutaj ciągle mi się nie zgadza i muszę się doszukiwać gdzie i kiedy płaciłem...
  • 26
bo ja mam wrażenie że to co jest w blokadach to dopiero mi odejma od konta głównego.


@LZBNZ: Z konta schodzi od razu - jest to dość logiczne, skoro dana kwota środków została zablokowana na poczet jakiejś transakcji to dlaczego miałaby być wyświetlana w "dostępnych środkach"?
@MercedesBenizPolska #!$%@? chyba żartujesz xd apka mBank jest takim samym gównem jak to co opisuje op. Mam mBank jako wspólne konto z dziewczyną i nigdy #!$%@? nie wiem ile mamy kasy xd do tego #!$%@? layout, opcje poukrywane #!$%@? wie gdzie. Blik dostępny dopiero po zalogowaniu się.

ING to nadapka. Prostą, czytelna, na apce zrobisz prawie wszystko to samo co przez stronę. Kod BLIK dostępny od razu, pinem zatwierdzasz jedynie finalna transakcję.