Wpis z mikrobloga

Użytkownik @Kryspin013 twierdzi, że rozwalenie Polskiej armii przez byłego ministra obrony narodowej Bogdana Klicha, który dopuścił do zlikwidowania jednostek wojskowych na wschodniej części naszego kraju, oraz do zrujnowania gospodarki przez PO i po dziś dzień nie poniesienia odpowiedzialności za to nazywa to "propagandą dla d...." :D teraz nie wiem czy typ udaje, czy mu za to płacą :D

#bekazlewactwa #bekazpodludzi #bekazpo #polityka #wybory #polska #wojskopolskie
Czloneknarodu - Użytkownik @Kryspin013 twierdzi, że rozwalenie Polskiej armii przez b...

źródło: 20231019_150657

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Czloneknarodu: dobre te peło, że po 8 latach rządu przekonało dowództwo wojska polskiego do złożenia dymisji XD

Rudy jak zawsze w pisowskiej propagandzie jest słaby i silny - w zależności od tego czego narracja wymaga.
  • Odpowiedz
@Kryspin013: A no tak jestem na wykopie tutaj najlepsze źródła to wikipedia, TVN i wykop ze zmanipulowanym tytułem znaleziska. Po co być obiektywnym i weryfikować informacje to niepodobna, trzeba łykać TVNowska propagande
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Już na początku dobrze gada, że w referendum powinien wziąć udział każdy, bo to jest głos ludu, a to co to robiło KO i media przychylne było niezgodne z prawem wyborczym ( ͡~ ͜ʖ ͡°) ale mieli w tym swój cel by referendum nie miało mocy prawnej i im sie udało, bo połowa nie głosowała
  • Odpowiedz