Wpis z mikrobloga

Elo, #bytom #slask ( ͡º ͜ʖ͡º) Już w tę sobotę w Atrium Plejada bezpłatne badania USG jąder. Grupa ryzyka jeśli chodzi o raka jąder jest do 35 r.ż. My teoretycznie badamy facetów do 40ki, ale w praktyce kto chce i poczeka w kolejce, ten będzie przebadany.
Dla facetów po 40 r.ż. mamy testy PSA z krwi z palca, ale w Bytomiu to one zawsze znikają w dwie godziny, więc jeśli chcesz przyjść na PSA to o 10 max 11.
Jesienna akcja Mosznowładców objeżdża różne miasta, co tydzień jesteśmy gdzieś indziej i co tydzień w sobotę rano wstawiam posta.
Informuję dziś, żeby nie było, że nie mówię wcześniej. Jednakże zdaje sobie sprawę, że bez zdjęcia z wydarzenia z moją morda i odpowiednim tagiem zasięgi będą żadne.
Zdrowie jest ważne. O tym męskim mało się mówi. Pamiętajcie, że lepiej zapobiegać niż leczyć.
Szczegóły akcji i kalendarz następnych wydarzeń na https://mosznowladcy.pl/
Jesli macie jakieś pytania albo wątpliwości, to odpowiem.
#movember #mosznowladcy #meskiezdrowie #usgjader #zdrowie
iniacz - Elo, #bytom #slask ( ͡º ͜ʖ͡º) Już w tę sobotę w Atrium Plejada bezpłatne bad...

źródło: temp_file4092519776282730013

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@iniacz: Czuję się zaskoczony, że jeszcze nie ma tu wysypu komentarzy od spermiarzy. Wykopie co z tobą?
Akcja słuszna i popieram. Jak się wyrobię z czasem, to wpadnę na badanie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@Hieronim_Josif_Bruegel jak uważasz. Nikogo nie zmuszam, myślę że warto się badać. Nasi lekarze już widzieli wszystko. Oni tam jednego dnia po 200 typów potrafią przebadać.
@cichyluki88 no są takie komentarze, w innych postach #mosznowladcy dla mnie ważne, żeby ludzie się dowiedzieli o akcji i tyle, niech piszą co chcą
  • Odpowiedz
@iniacz: I słusznie. Kiedyś było tak z badaniem prostaty, a jak się poprawiła wykrywalność raka prostaty i wyszło na jaw, ile osób przez to cierpi, nagle spopularyzowały się badania. I nikomu już palec w dupie nie przeszkadza. A jak ktoś ma stresa, że go kobieta będzie po jajkach macać, to może niech lepiej nie wychodzi z piwnicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Hieronim_Josif_Bruegel: nikt tam nie chce twojego olowka ogladac. zdejmujesz gacie, lapiesz sie za benka zeby go wstydnisiu zakryc, jaja wisza i sie kladziesz na plecach. Szybki przejazd zimna kulka po jajach. trwa to chwilke. Mi niczego nie znalezli, ale jajo dalej boli. Lekarz ktory wykonywal badanie powiedzial ze to normalne i ze zawsze jedno jest bartdziej wrazliwe. Troche mnie to uspokoilo, ale i tak wybiore sie na pelne badania prywatnie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@RRybak nie rozumiem Cię, przecież napisałam, że każdy może przyjść i będzie zbadany ¯_(ツ)_/¯ po prostu ten nowotwór najczęściej występuje w grupie 15-35 i zależy nam na uświadamianiu młodych ludzi, że warto się badać.
  • Odpowiedz