Wpis z mikrobloga

Po najnowszym sezonie Justified (nie był zły, ale trochę rozczarował) zrobiłem sobie rewatch poprzednich 5. Wspaniała to była przygoda, nie zapo.... Nie, pewnie zapomnę sporo i znowu obejrzę całość przy okazji 7. sezonu, na który bardzo liczę. Bo 6. skończył się tak, że powinni przynajmniej 1 nakręcić. Uwielbiam ten serial za klimat, wyraziste postacie świetnie zagrane, historię itd., mógłbym tak długo wymieniać. W piertwszych 5 sezonach każda postać jest świetna, nawet głupie epizodyczne 2 dziwki z przyczepy Dewiego, które na ekranie sa może przez 5 min. przez wszystkie sezony zapadaja w pamięć.
#seriale
  • 7
@franaa: tak, 7, w "starych mi uciekł jeden sezon. Też mi się podobało bo był Raylan w swoim kapeluszu, ale trochę mało wyraziste postacie drugoplanowe (jego córka fajnie się zapowiadała, ale było jej za mało), poza tym nikt. Nie to co w oryginalnej serii gdzie każdy sezon miał swoje smaczki. No i zakończenie słabe, cała akcja z Albańczykami to śmiech na sali. Za to ostatnie 20 min. było dobre i daje
@franaa: no i na to czekam. W ogóle ciekawostka:

Walton Goggins (aktor grający Boyda Crowdera) wyznał, że wziął udział w odcinku pilotażowym w ramach przysługi dla swojego przyjaciela, Timothy'ego Olyphanta (odtwórcy głównej roli), tak więc Boyd miał zginąć w wyniku wydarzeń ukazanych w pierwszym odcinku. Jednak gdy po emisji pilota jego postać zdobyła uznanie wśród publiczności, zdecydowano się rozbudować jego rolę i przyznać mu stałe miejsce w obsadzie serialu.


Nie wyobrażam