Wpis z mikrobloga

Stosuje kreatynę już od kilkunastu miesięcy bez przerwy, zawsze było wszystko okej testowałem różne firmy każda sprawowała się super. Niedawno zacząłem nową kreatynę od #kfd i po zażyciu okolo 20minut pozniej czuje jakby głowa była ciężka i lekkie pulsowanie w głowie, czy jest to normalne, czy lepiej kupić nową i te #!$%@?? Mam wszystkie suple z kfd i zawsze bez zarzutów #silownia #mirkokoksy
  • 6
@Uzapi niby pisza ze ma tylko kreatynę + minimalna ilosc jakichs substancji co zmieniaja smak, wiec nie wiem co by tam moalo powodowac bol glowy. Ja wczoraj jadlem pierwszą miarke ze świeżo kupionego opakowania od nich i brak efektów ubocznych. Moze napisz do nich ? Wyslij jakis numer partii i ze masz efekty uboczne co nie bylo ich wcześniej
@Uzapi: zmierz sobie ciśnienie. kreatyna może nieznacznie je podnosić i jeżeli z jakichś powodów ci skoczyło ostatnio to możesz się tak czuć po każdej innej kreatynie. Nie ma opcji, żeby ten produkt sam z siebie u zdrowej osoby wywoływał takie objawy.
@Uzapi Miałam dokładnie tak samo. Brałam 5g dziennie i na początku było ok, później właśnie zaczęły się skoki ciśnienia. Zmniejszyłam sobie dawkę o połowę, czyli mniej więcej 2,5g/ dzień i jest git. Od początku tylko kreatyna z kfd. Czasem mniej znaczy lepiej. Ogólnie ciśnienie mam w normie, ale zdarzają się takie randomowe skoki jako pokłosie przebytej nerwicy. Wszystkie substancje stymulujące, czy podnoszące ciśnienie, w tym kreatynę jak i zwykłą kawę staram się