Wpis z mikrobloga

A propos wycofywania się Tuska z obietnic wyborczych. Wiecie, że całkiem spora część jego wyborców miała nadzieję, że dokładnie tak zrobi? XD

W tym ja, ale i paru moich znajomych. Bo jesteśmy młodymi bezdzietnymi mężczyznami i uczciwie pracujemy, nie uśmiecha nam się utrzymywać połowę społeczeństwa. Ale nie uważam, żeby to był największy problem akurat, największym jest rosnąca w kosmicznym tempie liczba emerytów, to jest tak niesamowicie skandaliczne, że mamy nierówny wiek emerytalny, że aż mnie trzęsie. Kobiety żyją kurrr 19 LAT NA EMERYTURZE XD Mam nadzieję, że złamie i tym razem obietnicę i wprowadzą powrót do emerytury od 67. roku życia.

Obyś jak najwięcej nakłamał w kampanii Ryży Draniu.
Fur Polen ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polityka #wybory #neuropa #4konserwy
marfi - A propos wycofywania się Tuska z obietnic wyborczych. Wiecie, że całkiem spor...

źródło: smillingtusk

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
@danob99: Na ten moment to z KPO dzien po wyborach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
PSL wypisał się też z aborcji do 12 tygodnia ciąży i dobrowolnego zusu dla przedsiębiorców.

A głosy ledwo policzone XD
  • Odpowiedz
@marfi: niech nie zwiększa socjali i nie wprowadza kredytu 0% i będę usatysfakcjonowany

Niestety o zmianę dyskursu politycznego pretensje można mieć tylko i wyłącznie do PiS
  • Odpowiedz
@Darthal:

Z tym nie zgadza się Władysław Kosiniak-Kamysz, szef Polskiego Stronnictwa Ludowego i jeden z liderów Trzeciej Drogi, który ogłosił na antenie Radia ZET, że „aborcja do dwunastego tygodnia ciąży nie będzie przedmiotem umowy koalicyjnej, a ewentualny projekt ustawy w tej sprawie może nie uzyskać większości w Sejmie”.


Generalnie to było jasne i jest jasne że aborcję o którą tak głośno krzyczeliście zobaczycie jak świnia niebo. Tusk jest zatwardziałym katolikiem, tak
  • Odpowiedz
  • 0
@danob99: a no właśnie nie wiem z czego konkretnie Tusk, wiem że Kosiniak Kamysz z aborcji do 12 tygodnia ciąży (choć przyznam, że nie wiem czy deklarowali kiedykolwiek, po prostu powiedział w radiu, że w umowie koalicyjnej nie powinno być żadnych światopoglądowych kwestii).
A Petru z TD, coś przebąkiwał, że nie wiadomo czy będą pieniądze na 800+
  • Odpowiedz
@tomo1111:

Na ten moment to z KPO dzien po wyborach

Gdzie się tu wycofał, nie bój żaby KPO będzie, bo ma Je 25 krajów tylko nie Polska i Węgry.

PSL wypisał się też z aborcji do 12 tygodnia ciąży i dobrowolnego zusu dla przedsiębiorców.

Co ma do tego Tusk?
  • Odpowiedz
A Petru z TD, coś przebąkiwał, że nie wiadomo czy będą pieniądze na 800+


@marfi: Oh jak wspaniale ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czekam na te pękające dupy PiSowców wstawiających nagrania z "Pieniędzy nie ma i nie będzie"
  • Odpowiedz
  • 2
@vitovia: nie, wcale tak nie myślę. Co więcej - uważam, że zdrowe socjale są konieczne i potrzebne w każdym cywilizowanym kraju. Tylko jest różnica np. pomiędzy ogólnopolskim programem budowy żłobków, a "#!$%@? #!$%@? 1500+ złobkowego" xD
  • Odpowiedz
@marfi apropo spiny o wiek emerytalny - zakładam że raczej nie masz 56 lat a pewnie 20~30. Nie lepiej wyczilować z tym zagadnieniem? Pomyśl ile razy jeszcze zmieni się rząd i jego pomysły, zanim dożyjesz tej 6tki z przodu.

Pozdrawia bezdzietna lambadziara
  • Odpowiedz
bark dotrzymywania obietnic, szczególnie tych socjalnych to jedna z zalet Donalda.

Wiecie, że całkiem spora część jego wyborców miała nadzieję, że dokładnie tak zrobi? XD


@marfi: @mango2018: to jest najbardziej absurdalne zjawisko w tych wyborach. Masy ludzi którzy zaufali człowiekowi o którym doskonale wiedzą że jest patologicznym kłamcą.

Ale jak rozumiem, wszyscy wierzycie że on okłamuje tylko innych, a z wami to trzyma sztamę, tak? I jak oszukuje to nie
  • Odpowiedz
@KEjAf: Lepszy kłamca niż morderca lol

Wyboru wielkiego w tych wyborach nie było, ale to już nie wina Tuska, że takie względnie normalne inicjatywy jak Nowoczesna czy partia Gwiazdowskiego nie mają szans na obecnej scenie politycznej.
  • Odpowiedz
@Anthermil: nie, to jest wina Tuska, który w ten sposób steruje swoimi wyborcami, i jego głupich wyborców którzy dają sobą w ten sposób sterować. A, i który z kandydatów czy która z partii to ten morderca?

@mango2018: jakich trzech rzeczy?
  • Odpowiedz