Wpis z mikrobloga

A propos wycofywania się Tuska z obietnic wyborczych. Wiecie, że całkiem spora część jego wyborców miała nadzieję, że dokładnie tak zrobi? XD

W tym ja, ale i paru moich znajomych. Bo jesteśmy młodymi bezdzietnymi mężczyznami i uczciwie pracujemy, nie uśmiecha nam się utrzymywać połowę społeczeństwa. Ale nie uważam, żeby to był największy problem akurat, największym jest rosnąca w kosmicznym tempie liczba emerytów, to jest tak niesamowicie skandaliczne, że mamy nierówny wiek emerytalny, że aż mnie trzęsie. Kobiety żyją kurrr 19 LAT NA EMERYTURZE XD Mam nadzieję, że złamie i tym razem obietnicę i wprowadzą powrót do emerytury od 67. roku życia.

Obyś jak najwięcej nakłamał w kampanii Ryży Draniu.
Fur Polen ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polityka #wybory #neuropa #4konserwy
Pobierz marfi - A propos wycofywania się Tuska z obietnic wyborczych. Wiecie, że całkiem spor...
źródło: smillingtusk
  • 33
@KEjAf: A Tusk to się z dupy wziął, czy ze społeczeństwa? Nie można wszystkiego zwalać na polityków, ktoś ich wybiera.

PiS "morderca" oczywiście w przenośni i w kontekście ich planów względem systemu demokratycznego, sądownictwa i tworzenia nowej oligarchii. Wole, żeby ktoś mnie robił w ch..., ale rządził tak, że nie rozwali państwa i będę mógł sobie w równych wyborach wybrać kogoś innego.
@KEjAf:

Media - najchętniej bym widział likwidację TVP, ale zadowolę się czystkami w TVP, Polska Press i odcięcie od pieniędzy podatnika Gazety Polskiej, wPolityce i portali na w i niezależnej. Koniec kasy dla TRWAM
Likwidacja 3mld dotacji rok w rok(warunek konieczny)
Koniec kasy dla z spółek czy instytucji, budżetu dla jakiegokolwiek medium, nie ważne czy Pisowskiego, lewicowego, środkowego czy pisma o hodowli jedwabników.
ZERO KASY Z PODATKÓW NA MEDIA.

Oczyszczenie spółek
Nie można wszystkiego zwalać na polityków, ktoś ich wybiera.


@Anthermil: no, tak tam napisałem, nie wiem czy czytałeś.

PiS "morderca" oczywiście w przenośni i w kontekście ich planów względem systemu demokratycznego, sądownictwa i tworzenia nowej oligarchii.


@Anthermil: ojej, od ośmiu lat pół kraju jęczy że żyjemy w dyktaturze, hasło katotaliban pochodzi chyba jeszcze z 2005, ile to już było "ostatnich podrygów demokracji", ile było pisania o tym że PiS władzy
I gdzie to wojsko na ulicach, gdzie te zafałszowane wyniki?


@KEjAf: Demokracja to nie tylko akt głosowania. Tu bym się na twoim miejscu doedukował.

A Obajtek nie jest jedynym prezesem państwowej spółki. O skali złodziejstwa PiS dowiemy się niedługo - to, licząc z utraconymi korzyściami, może iść w seki miliardów złotych. I tu raczej niestety nie przesadzam bo samo TVP to pewnie w sumie wyjdzie jakieś ~5 w błoto. Jakoś nikt
@mango2018: no to na to pewnie faktycznie masz szanse. Media państwowe PO nie są potrzebne, skoro mają swoje - prywatne, w obsadzaniu stanowisk w publicznych spółkach pociotkami PO chyba rzeczywiście nie było aż tak bezczelne jak PiS (ale to jak najbardziej nieprawda że tego nie robiło, z ostatnich lat przypomina mi się afera z samorządowcami z partii "opozycji demokratycznej" w tym PO, którzy się nawzajem zatrudniali dla dodatkowych pensji: https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-tak-dorabiaja-prezydenci-miast-nieformalna-siec-powiazan-sto,nId,6474473), a
Demokracja to nie tylko akt głosowania. Tu bym się na twoim miejscu doedukował.


@Anthermil: ja nie piszę o tym czym jest demokracja, tylko o tym czym straszono od lat że jest "tuż tuż" i przez ostatnie miesiące że się wydarzy tydzień temu i nic z tego się nie sprawdziło.

O skali złodziejstwa PiS dowiemy się niedługo - to, licząc z utraconymi korzyściami, może iść w seki miliardów złotych. I tu raczej
Bo jesteśmy młodymi bezdzietnymi mężczyznami i uczciwie pracujemy,


@marfi: I zostaniecie wyruchani jak za kaczyniaka. 800+? Babciowe? To zniesie tusk? Czy jednak coś dorzuci do socjalu? Oczywiście, że dorzucić a my zapłacimy w podatkach.
@marfi ja głosowałem na podobnej zasadzie. Ktoś wspomniał, że wybór pomiędzy PiS a KO to wybór między rakiem a zapaleniem płuc. Z tego ostatniego w miarę łatwo da się wyjść. Wybór między Konfą a skrajną Lewicą to już terminalny stan raka z przerzutami.
PiS zepsuł demokrację wprowadzając korupcję polityczną na dotychczas niespotykany poziom. Ale żeby nie było - utarł też nosa proniemieckim politykom. Tyle, że przez przypadek, broniąc naszego sektora energetycznego opartego
no to na to pewnie faktycznie masz szanse. Media państwowe PO nie są potrzebne, skoro mają swoje - prywatne,


@KEjAf: za pewne masz na myśli np. TVN, albo Gazetę Wyborczą mówiąc o mediach PO?
I w sumie się z Tobą zgadzam, że są to media przychylne bardziej PO, niż PiS-owi. Choć chcę zauważyć, że w przypadku afer związanych z politykami PO to nagłaśniały je podobnie jak reszta mediów.
Natomiast tutaj uważam,