Wpis z mikrobloga

  • 0
@kidi1: niestety nie mam firefoxa bardzo się zraziłem do tej przeglądarki a na chromie wyłączenie ADblocka plus i zostawienie samego ublock orgin nie działa
jest juz jakieś zaklęcie od magików jak się postawić tym pieprzonym reklamom


@Gabaryt: Zapłacić ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
Ale wiem że ludzie wolą kombinować na milion sposobów i kopać się z koniem niż dać grosze na grupowe YT Premium.
nie mam firefoxa bardzo się zraziłem do tej przeglądarki


@Gabaryt: Dlaczego się zraziłeś? Ja używam i jest ok, Nie mam żadnych reklam z ublock origin
@L3gion i sponsorbook dodatek do przeglądarki do YT, nie ma żadnych treści sponsorowanych.
Nie mam żadnych problemów z YT.
Może czas pomyśleć żeby do firefoxa wracać. Też nie korzystałem przez kilka lat i wróciłem bo podobno ~ z rok do tyłu? w chrome nie można ublock
@L3gion: Płacenie im za brak reklam, jasne. A potem myk zmiana regulaminu że jednak z Premium też masz reklamy. O tym że to ich "pobieranie" filmów offline w Premium kończy się tak że i tak musisz się połączyć z netem żeby je obejrzeć nie wspominając.

#!$%@?ć Google i #!$%@?ć każdy jeden z ich oddziałów. Masowo zbierają informacje i sprzedają je, EULA to cyrograf który w każdej chwili może zostać zmieniony. Dopóki
  • 0
@plaisant: mam pytanko zacząłem korzystać i już jest pierwsza rzecz która mnie irytuje jak otwieram nowe karty firefoxa to nie dość że otwierają się na pasku co jest normalne to jeszcze otwierają się na dolnym pasku co mnie irytuje da się to jakoś ustawić
Gabaryt - @plaisant: mam pytanko zacząłem korzystać i już jest pierwsza rzecz która m...

źródło: Screenshot_1

Pobierz