Wpis z mikrobloga

@Nighthuntero nie realizacja obietnic PO i Lewicy >>>> realizacja obietnic PiS i ich defraudacje. Wybraliśmy mniejsze zło, zapalenie płuc zamiast raka licząc, że samo przejdzie bez powikłań. Od raka niestety już odwrotu by nie było.
Duża cześć osob głosowała żeby zakończyć niszczenie kraju i defraudacje kasy państwowej przez PiS. Przy braku lepszej alternatywy lepiej liczyć, że nie zrealizuje obietnic z którymi się nie zgadzamy i pozostaną przy w miarę neutralnej politycy i
Głosować na partię z nadzieją, że cię okłamią


@Nighthuntero:

Nie rozumiesz całej istoty sprawy. Wyjaśnię ci to, ja, osoba, która nie zagłosuje na Tuska pod żadnym pozorem (no chyba, że walczyłby o władze z razemkami, to może).

1. Pis dał kiełbasę wyborczą.
2. Takie rozdawnictwo jest szkodliwe. W ten, czy w inny sposób.
3. Wyborca reaguje jak pies, który dostał... kiełbasę. Każdy, kto spróbuje ruszyć kiełbasę zostanie pogryziony.
4. Założę, że
@JohnRamboo: nie taka naiwnosc przez 8 lat jak rzadzil Tusk nie robili praktycznie nic poza pozornymi działaniami i jak by sie to powtórzyło to lepsze to niż głupie zmiany i sraczka legislacyjna PiS. Domniemywam, że sporo ludzi motywowalo sie tym, ze to sie powtorzy, nie wiem czy maja racje jak i oni nie wiedza, ale szansa na to jak najbardziej jest patrzac na poprzednie rzady Tuska.
Głosować na partię z nadzieją, że cię okłamią, to chyba tylko wyborcy, tudzież sekta Tuska tak potrafi.


@Nighthuntero: Ale to co piszesz wynika z niezrozumienia tematu.
Głosować na partię żeby inna nie wygrała licząc że ich socjalistyczne postulaty było przynętą na debili.
@JohnRamboo ale polaku, ja nie chce zmian i „poprawek”. Chce rzadu ktory nie bedzie walczył z sądownictwem i Unią. Nie chce kolejnego rozdawania kasy i podatków cukrowych. Niech przez 3 miesiące poodwracają rzeczy (w tym niedziele handlowe) i zostawią nas w spokoju.
@toczkignoju: xD jacy wy jesteście odklejeni. Nawet mi was nie żal. Daliście się urobic jak największe lemingy i jeszcze tego bronicie. Później wam wszystkim odpisze ewentualnie zrobię nowy wpis.