Wpis z mikrobloga

@PiotrFr: no jezdzic. Nigdzie nie jest napisane ze tak gleboko wjechali. Dojechali autem pod restauracje, gdyby wjechali w tak gleboka wode jak sugerujesz, to auto by sie momentalnie wylaczylo przez spięcie i zostaliby w tej kałuży. Względnie by ich prąd poslal na tamten swiat
@PanieAreczku:

to auto by sie momentalnie wylaczylo przez spięcie


Serio myślisz że od wjazdu w wodę od razu zrobiło się jakieś spięcie? Jeśli to bms czy Aku zalane to nie jest to na wierzchu. Woda mogła się dostać przez otwory wentylacyjne i coś zawilgocić, ale niekoniecznie musiało się to stać od razu.
Jak autem wjedziesz w wodę, też elektryka zacznie nawalać po jakimś czasie. Niekoniecznie od razu.

Poza tym sprawa jest
@PanieAreczku: Akurat to o niczym nie świadczy dlatego że był taki kanał z uk który pokazywał jak debile niszczą swoją auta przejeżdżając przez rzekę na pełnej.. tesli też tam było parę i żadnej nic się nie stało, przynajmniej nie od razu, bo co się działo x miesięcy później to nie wiadomo.
Przecież jakby jakikolwiek samochód psuł się od jazdy w deszczu to nie byłby na rynku. Pewnie brakowało jakiejś osłony i
@r5678:

Pewnie brakowało jakiejś osłony


Najpewniej to po prostu tylko sensacyjny artykuł jak przystało na The Sun nie mówiący wszystkiego ¯\(ツ)/¯
@PanieAreczku: To wjedź w głębszą wodę swoim passatem to też będziesz miał silnik do wymiany ;)

@PiotrFr Dzień sądy dla ciebie się zbliża. Za 2 tygodnie wynajmuje mustangu tfu tfu mach-e. Jest fajna promka u jednego z dealerów na wynajem tygodniowy za 700zł ^^

Lepiej dla ciebie żeby ładowarki był sprawne :P

Ja biorę się za gotowanie pomyj, tak na wszelki wypadk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@cwlmod: Mustanga? Nie wiem dlaczego ale nie potrafię się przekonać do tego auta ¯\(ツ)/¯
Ale daj znać jak to jeździ

wynajem tygodniowy za 700zł


To spoko cena, bo coś mówiłeś że dramat z cenami Tesli.
@PiotrFr: Rozmawiałem z prezesem jednej z dużych wypożyczalni. Powiedział mi że wynajm u nas leży, bo nie ma wystarczająco dobrej sieci ładowarek, żeby jakiś random z zachodu sobie przyjechał, wziął tesle i bez problemu się naładował.

Podobna tam na zachodzie to już teraz podaż ładowarek jest bliska popytowi i po prostu z tym nie ma problemu. Dopóki u nas infrastruktura się nie poprawi to wynajem ev to będzie jakiś luksus/zachcianka
@PiotrFr: U nas nie ma już pustynii ale mało jest tych ładowarek. Patrząc tylko na greenwaya to są one postawione na popularnych kierunkach i zobaczę jak to działo, ale żeby się ładować obok domu to nie ma ich zbyt wiele
@cwlmod:

U nas nie ma już pustynii


Pokażę w przyszłym roku jak będę w pl, że są xD u siebie nie mam gdzie ładować ¯\(ツ)/¯

A ten mustang to jakiś mocniejszy czy zwykły RWD?
@PiotrFr: A nie wiem. Zadzwonię się zapytać, bo o tej promce dowiedziałem się na fb i nie widzę jej na stronie. Tam niby pisało, że wybierz sobie mustanga z listy a tam nowe sztuki i były wszystkie konfiguracje.

Ja chce tego z największą baterią, bo to jest absolutny top 1 kryterium