Wpis z mikrobloga

@Moderacja @a__s #moderacjacontent

Od kiedy można wstawiać tytuły znaleziska zupełnie oderwane od rzeczywistości i mówiące coś całkowicie innego niż wstawiany artykuł xD?

Ciekawe co na to firmy których reklamy wyświetlają się przy antysemickich fake newsach. Trzeba chyba będzie się zapytać czy chcą być z czymś takim kojarzone.

https://wykop.pl/link/7248099/izrael-zbombardowal-szpital-w-gazie-co-najmniej-500-zabitych

Za każdym razem gdy na bliskim wschodzie jest jakiś konflikt nie umiecie sobie z tym poradzić, użytkownicy masowo wyzywają się od żydów, żymian, pejsatych, obrażają jakieś narodowości itd mimo że jest to dosłownie zabronione w Polsce kodeksem karnym xD

Zacznijcie w końcu reagować
  • 2
@a__s: Zgłosiłem i zostało odrzucone, w innym wypadku bym nie zgłaszał tego w taki sposób.

A odniesiesz się do mojej dalszej wypowiedzi?

Za każdym razem gdy na bliskim wschodzie jest jakiś konflikt nie umiecie sobie z tym poradzić, użytkownicy masowo wyzywają się od żydów, żymian, pejsatych, obrażają jakieś narodowości itd mimo że jest to dosłownie zabronione w Polsce kodeksem karnym


Art. 256kk paragraf 1 zabrania nawoływania do nienawiści na tle różnic
Pobierz LazyInitializationException - @a__s: Zgłosiłem i zostało odrzucone, w innym wypadku b...
źródło: Zrzut ekranu 2023-10-19 104140