Wpis z mikrobloga

@Volantie Chociaż dałem głos na tak, to po chwili refleksji dałbym teraz na nie. Uważam, że taka osoba powinna być całkowicie pozbawiona wszelkich praw i powinna zostać obiektem badań, by móc zrozumieć mechanizmy jakie działają, że człowiek tak się zachowuje. Możliwe, że były jakieś sygnały, które mogły być wcześniej wychwycone.

Sama kara śmieci jest moim zdaniem dobra o tyle, że duża część zwyrodnialców co potrafi trochę kalkulować, będzie się obawiać tejże kary.
  • Odpowiedz
@Volantie: absolutnie nie powinna. Kara śmierci to barbarzyństwo. W żaden sposób nie odstrasza tych, którzy decydują się zabijać. Zwłaszcza osób niepoczytalnych, a na to wskazuje ten przypadek. Ale bezmyślna i prostacka tłuszcza będzie działać z najniższych pobudek i dla nich krwawa zemsta to najlepsze widowisko. Panowie życia i śmierci za psi grosz. Nie idźcie tą drogą! Zresztą i tak nie macie za wiele do powiedzenia. Na szczęście europejskie elity mają w
  • Odpowiedz
@Volantie: Kliknąłem nie, ponieważ kara śmierci to za mało dla "tego mordercy", zbyt łaskawy wymiar kary. To gówno ma ponad 70 lat koleś powinien być torturowany a funkcje życiowe i świadomość powinny być sztucznie podtrzymywane. Jeżeli wykitowałby podczas tego zabiegu to trudno ale nie odszedłby w spokoju poprzez zastrzyk.
  • Odpowiedz