Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mężczyźni też zostali oszukani tak jak kobiety. Mam kilku kolegów którzy do 30 szaleli a teraz szukają stabilizacji i okazuje się że nie są atrakcyjni dla kobiet.
Te młode 20 mają ich za starych, znajdują się tylko takie co typowo lecą na hajs albo z daddy issues zaburzone jednostki.
Starsze, te koło 30 ale wciąż ciut młodsze od kolegów nie wiedzą w nich materiału na stałego partnera przez przeszłość kolegów i wyczuwają w nich zagrożenie. Częsty schemat to kilka randek i ucinają kontakt mówiąc co im nie pasuje.
Za to kobiety 40+ i więcej widzą w nich tylko seks zabawki.
Moje znajome z zakresu wieku 20-30 lat też mówią, że to wcale nie jest tak, że starszy facet będzie bardziej atrakcyjny bo doświadczony, bardziej majętny bo w młodym wieku chce się kogoś na podobnym poziomie (tak przynajmniej mówią te zdrowe a nie zaburzone).
It's over #zwiazki #redpill



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 10
@mirko_anonim: brzmi jak straszna bzdura, co to znaczy, że do 30 szaleli, a teraz nagle okazuje się, że nie są atrakcyjni? Bait ewidentny. Chyba, że zdziadzieli, wyłysieli i wyhodowali piwne brzuchy wtedy się zgadza. Fakty są takie, że kobiety oceniają indywidualnie czy dana konkretna osoba im się podoba czy nie, a nie według cyferek. A jak kogoś wcześniej lubiły dziewczyny to prawdopodobnie później też będą lubić

Moje znajome z zakresu wieku
@mirko_anonim: faceci zresztą też podobnie, niejeden chłop gada o tym jak tatuaże go obrzydzają i jak nie mógłby być z laską z tatuażami, a potem jak jeden z drugim odkrywają, że dziewczyny, które im się podobają mają ukryte tatuaże to jednak okazuje się, że wyjątkowo w tym przypadku mogą być i jednak nagle przestają przeszkadzać

To że twoich kilku kolegów ma takie, a nie inne problemy to zupełnie nie świadczy o