Wpis z mikrobloga

@Banderoza bułka? Co on osiągnął? Ze wybrali go bramkarzem miesiąca w lidze francuskiej to już do reprezentacji? Dragowski w ostatnich 15 meczach w serie b miał aż 2 czyste kata. ( ͡° ͜ʖ ͡°) probierz ma szanse zostać większym dzbanem od brzeczka i obawiam się ze nie #!$%@? tego
@Banderoza: czyli za Szczęsnego, po zakończeniu kariery reprezentacyjnej ( możliwe, po barażach), jedyną zostaje Skorupski, dwójką Drągowski a trójką Bułka / Grabara xd? Bo taka hierarchia jest, nie patrzymy na formę danego zawodnika( ͡º ͜ʖ͡º)?
@Banderoza: ja wiem, że reprezentacji nie wybiera się z Transfermarkta ale Drągowski nawet nie jest w top 5 najbardziej wartościowych polskich bramkarzy. Do tego zeszły i początek obecnego sezonu Spezia ma fatalne. Jak mu nie pasuje Grabara charakterem to już lepiej wziąć Bułkę czy nawet tego Tobiasza jako trzeciego którzy chociaż coś tam prezentują ostatnio. Zwłaszcza, że Drągowski jest z nich najstarszy.
Pobierz jacas - @Banderoza: ja wiem, że reprezentacji nie wybiera się z Transfermarkta ale Dr...
źródło: Screenshot_20231018-144345
@Banderoza: kuźwa, też na to zwróciłem uwagę. W obronie nie ma nietykalnych, w pomocy nie ma nietykalnych (oprócz Piotrusia któremu nie przeskoczyło i nie przeskoczy) i w ataku też będzie grał potężny Lewu$$ i ta parodia napastnika Mylyk.

Szczęsny to już powinien być dawno #!$%@? razem ze Skorupskim i tym parodystą Drągowskim.
Jest Bułka, jest Grabara a na trzeciego to niech kuźwa nawet ten Zapytowski co się kopie po czole na