Wpis z mikrobloga

#przegryw ech, chłopecek nigdy nie był polityczny. Nie interesował się żadną partią i tym co się dzieje. Ale teraz po raz pierwszy chłopecek się martwi bo jak zaorają Nowy Ład to chłopecek straci dodatkowe 200 zł z pensji dzięki czemu miał mityczne 3k. 10 lat już siedzi na minimalnej i ledwo wiąże koniec z końcem a tutaj jeszcze takie nerwy() coraz ciężej tak wegetować. Trzeba było iść na #wybory i na PiS zagłosować chociaż co by to dało jak i tak przegrali
  • 7
@GomiGomi: Mam nadzieję. Żeby tylko nie zaczęli robić porządków porządnych, żeby pozbyć się wszystkiego co jest Popisowe. @Aten7385 W Warszawie. Ale jestem takim debilem z brakiem jakichkolwiek umiejętności i talentów, że nie nadaję się do niczego innego niż proste prace. I tak siedzę w jednej pracy już od 1O lat i wegetuję.
@Cierpienia_mlodego_Pepe: Nie znam aż tak dobrze warszawskiego rynku pracy, ale to nie jest tak, że tam na każdym magazynie dają więcej niż najniższa? A jakby dawali najniższą to rozumiem, że pewnie umiejętności technicznych nie masz na wysokim poziomie, ale może chociaż da radę nauczyć się jakiegoś języka typu holenderski, niemiecki czy duński i robić w obsłudze klienta? Tam na pewno nie dają najniższej.
@Aten7385: od 30 lat próbuję nauczyć się angielskiego. skutek marny. Niemieckiego przez parę lat nie mogłem się nauczyć. Prawa jazdy nie mogłem zrobić przez lata aż odpuściłem. Pracuję w biurze Januszexxx gdzie przerzucam papiery i #!$%@? pieczątką przez 8h. Na magazyn nie chcę iść bo kiedyś robiłem na magazynie sklepu i też było to dla mnie za trudne czasami. Szczególnie jak musiałem obsługiwać wózek widłowy. Co prawda to były czasy, kiedy