Wpis z mikrobloga

@OdcienZieleni a gdzie tam. Sam zamierzam intensywnie patrzyć na ręce politykom PO/3D i rozliczać ich z ich obietnic.
Po prostu posty które widziałem atakujące PO do tej pory były raczej w formie jakiej spodziewałbym się przeczytać od trola z konfy czy PiSu.
Ja sam czekam aż aktualna opozycja powoła w końcu rząd i wtedy będę aktywnie patrzył na to co robią i głośno sygnalizował patologię (a, że dopuszczą się jakiś to raczej
@neuromancer według mnie zacznie się zaraz walka o stolki,proby wyrzucenia pisu gdzie sie tylko da i zamienienie na swoich ludzi, jak PO zlikwiduje jakiś urzad,albo miejsce pracy gdzie można wcisnąć kolejnego,swojego człowieka,to przeleje 100zl na jakieś schronisko ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@OdcienZieleni zobaczymy, ja mam zamiar rozliczać PO (aby w ten sposób "dopingować" ich w działaniach mających na celu "dePiSację" polski). Mimo wszystko Tusk, to polityk większego formatu niz typowy aparatczyk. Przychylam się ku zdaniu, że on weźmie na siebie wszystkie nie popularne które trzeba podjąć celem walki z PiSem (przypominam, że mimo, że PiS straci parlament to ma prezydenta, trybunał konstytucyjny, zabetonowaną prokuraturę, NBP - teraz zobaczymy na własne oczy jak wygląda
nic pytac,myslec racjonalnie itd xD


@OdcienZieleni: Ale zauważ, że wiele z tych wpisów w żadnym stopniu nie jest racjonalne(np. ten) czy nie są żadną konstruktywną krytyką, gdzie twórcy takich wpisów najczęściej używają argumentu jakby zwolennicy opozycji uważali platformę/KO za nieskazitelną partię co jest zwyczajnym chochołem lub to symetryści zrównujący PIS z KO( a sam chyba przyznasz, że jedna z tych stron to zdecydowanie mniejsze zło bazując na ich przeszłych czynach).
@Tagnk koleżeństwo wyżej ma racje,ten temat działa jak płachta na byka, to samo bylo z ukraina,nie wolno było pytać o koszty zwiazane z uchodzcami,ani w zasadzie o nic,bo było się ruskim agentem,z kazdym tematem jest tu tak samo,szał bojowy wykopkow,aż do kubła zimnej wody na głowę i otrzezwienia
@OdcienZieleni: wysyp negatywnych wpisów o opozycji, jęki o jakieś pierdoły i wymysły, kiedy oni nawet nie zaczęli przejmować władzy - no patrz jaki przypadek, na pewno nie ma tu trolli XD
Na razie trzeba się cieszyć, że patologia pisowska zostanie odsunięta, jak nowy rząd będzie odwalać to będzie się nagłaśniać, ale w oparciu o jakieś fakty.
koleżeństwo wyżej ma racje


@OdcienZieleni: Które? To z linków czy z wątku? Na razie nawet nie ma sposobu na faktyczną ocenę działań opozycji po wyborach, ale jest już miliard domysłów, do których ludzie się przysrywają.

,rozumiem ze jeśli zaraz zaczną się jakieś wały nowego rzadu to nigdy nie będzie mozna nic o nich napisac bo Pis robil wieksze?

A czy ktoś tak napisał w ogóle?

albo w ogóle poddać pod dyskusje