Wpis z mikrobloga

@hrabia_od_gnoja: PISowiec w formie - zawsze lubi komuś do łóżka zaglądać. Masz problem, że nie czekają na telefon od proboszcza? Proboszcz nie ma czasu bo ministrantów obrabia.
  • Odpowiedz
@jack_: ja zaglądam do łóżka? ja PISowiec? xD LOL, większe bzdury tylko w znanej stacji telewizyjnej słyszałem.
To Onet zagląda ludziom do łóżka jak widać na załączonym obrazku. Panie @jack_, niech Pan się nie kompromituje.
  • Odpowiedz
@jack_: ..rwa nikt wam nie kazał siedziec w naszym kraju macie swoj zgniły zachod i nikt was nie trzymał to zniszyliscie polske ,mozgi platfusów sa nie do odratowania
  • Odpowiedz
@daniel700: A od kiedy to jest jakiś wasz kraj - tak tylko gada pisowiec. Nasz[?] a każdy kto nie z PIS to obcy. Płacę podatki i chcę decydować czy pójdzie to na lewo przez NCBR czy Gliński rozda, czy może na coś pożytecznego. Suweren zdecydował - PIS out
  • Odpowiedz
Boli, cię ktoś zagranicą żyje tak jak chce, bo tak mówi PIS. Ile to Jarosław ma dzieci? Na kartę dużej rodziny narobił?


@jack_: Co to za argumenty. Czy ja mówię coś o Jarosławie? Ukończyłeś/aś w ogóle szkołę jakąś, bo nie da się z Tobą dyskutować.
  • Odpowiedz
@jack_: Przeszkadza mi indoktrynacja, a nie to, co robi sąsiadka. Pomyliłeś się ze swoim wnioskiem.
Tak, skończyłem przedszkole i inne etapy edukacji też. Zapytałem Cię o to, bo pisałeś bardzo chaotycznie i wyciągasz niewłaściwe wnioski. W dodatku dostałeś jakiegoś dziecinnego zaparcia na tle Jarosława.
Czemu Ty mnie o to pytasz?
  • Odpowiedz
@hrabia_od_gnoja: Bo mocno interesuje cię cudze życie prywatne i byłem ciekawy, czy kalendarzyk lub telefon od księdza jest jedynym przyzwoleniem. Jak Jarosław mówi z ambony, że kto nie głosuje na PIS nie jest Polakiem to też jest indoktrynacja.
  • Odpowiedz
@jack_: Masz jakieś kompleksy, może skorzystaj z pomocy specjalistów. Jeszcze raz powtórzę - przeszkadza mi indoktrynacja jaką prowadzi Onet. Szmacenie mężczyzn i promowanie patologicznych zachowań. To mi się nie podoba i mam do tego prawo. Nie interesuje mnie Twoje życie prywatne ani nikogo innego. Jarosław na szczęście się skończył i elegancko.
  • Odpowiedz
@jack_: No to cieszę się, że Ci alkoholizm nie grozi. Zorientowałem się i są w internecie telefony wsparcia, połączenie nie powinno być dla Ciebie drogie skoro nie jesteś alkoholikiem. Polecam zadzwonić i dopytać o swoje schorzenie.
  • Odpowiedz
@daniel700: Kraj jest nasz wspólny. Tylko PISowcom pasuje demokracja tylko jak jest po ich stronie. Jak się przegrywa wybory to już w Polsce demokracji nie ma. Zapytaj kogokolwiek z JDG czy jest zachwycony poziomem składek to zapłacenia.
  • Odpowiedz