Wpis z mikrobloga

Sportowe Mireczki, kupiłem ostatnio na Amazonie w bardzo fajnej promocji Suunto Vertical i z bólem serca chcę pożegnać się ze swoim Suunto 9 Baro Titanium. Widzę, że tu często szukają Mirasy czegoś na początek, a ta 9 to może być i na początek i do końca :).
W sumie jakby ktoś chciał to Vertical za 1600pln a Baro 9 Titanium za 600pln, bo naprawdę ciągle nie wiem, którego zostawić ( ͡ ͜ʖ ͡)
Vertical to ten po prawej :)

A tu link do 9:
https://www.olx.pl/d/oferta/suunto-9-baro-titanium-CID99-IDUC4U9.html?bs=olx_pro_listing

#bieganie #bieganiepromo #szosa #suunto
maciup88 - Sportowe Mireczki, kupiłem ostatnio na Amazonie w bardzo fajnej promocji S...

źródło: IMG_20231017_195642738_HDR~2

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@maciup88: czy ty sprzedajesz trzyletni zegarek za 600zł, kiedy nowe są za 900, czy ja czegoś nie rozumiem i te suunto baro 9 z xkoma to jest inne suunto baro 9? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@Ogau: Ten mój ma inną kopertę, która jest minimalnie większa i wykonana jest z tytanu, ma też większe przyciski niż standardowa wersja, która w X-kom jest za 929pln i tak, wyceniam go na 600PLN :)
A to skomentuj dlaczego Verticala wystawiam za 1600PLN, skoro jest nowy a nowe kosztują 2800PLN ;).
Po prostu tak wyszło, przecież nie zmuszam do kupna ;)
  • Odpowiedz