Wpis z mikrobloga

@trippieatplay: Napisałeś że żadna więcej się nie zgłosi. Zgłoszenie na Policje/YTbera a udział w rozprawie to dwie różne rzeczy. Czyli teraz twierdzisz że się wycofają ze swoich zeznań i nie wezmą udziału w rozprawach? xD
@trippieatplay: No to przecież napisałem, że jak się miały zgłosić, do YTbera lub do policji, to się zgłosiły po filmie wardęgi lub konopa. Jak do tego czasu się nie zgłosiły, to się w ogole nie zgłoszą.
@trippieatplay: No idąc taką narracją to może poczekać jeszcze 10 lat od werdyktu i sie zglosic, zeby zobaczyc czy kazdy przezyl. Skoro sie juz 10 lat nie zglosila, to i 10 poczeka. Swoją drogą jak jakaś dupa się wystraszyła story amadiego, a nie realnie Stu to też niezła faza.
@RafDan: boze swiety czy ty widzisz co ty napisales XD tyle lat zadna sie nie zglosila, bo sie baly i mozna bylo rownie dobrze mowic ze skoro tyle lat mija i zadna sie ne zglosila to nie ma zadnych ofiar i to po prostu jakas glupia plotka. W koncu jakas sie odwazyla powiedziec i pociagnela ze soba jeszcze parę dziewczyn, a bog wie ile jeszcze moze byc dziewczyn ktore sie boja
nawet ta pierwsza mowila "dziwie sie ze ty sie nie boisz nagrywac o tym"


@trippieatplay: No, po czym wystąpiła u Watora i u Boxdela w filmie oraz wszystko udostępniła konopowi i wardedze co zreszta opublikowali xD

Idąc Twoją logiką, to mogły się nie zgłosić przez wardęgę, bo mówił że go straszono, że to są bardzo wpływowi ludzie, i mogą szukać zemsty.

To co, Wardega i Amadi zastraszaja potencjalne ofiary? xD
No, po czym wystąpiła u Watora i u Boxdela w filmie oraz wszystko udostępniła konopowi i wardedze co zreszta opublikowali xD


@RafDan: no, po czym zgłosiły się kolejne ofiary

Idąc Twoją logiką, to mogły się nie zgłosić przez wardęgę, bo mówił że go straszono, że to są bardzo wpływowi ludzie, i mogą szukać zemsty.


Już wyżej pisałam, że nie chcą brać udział w filmie, ale mogą wziąć udział w postępowaniu sądowym,
już wyżej pisałam, że nie chcą brać udział w filmie, ale mogą wziąć udział w postępowaniu sądowym, które będzie po cichu a nie będzie na yt, więc ich znajomi po screenach nie będą wiedzieli o jaką ofiarę chodzi. Proszę cię, nie rób #!$%@? z logiki.


@trippieatplay: Ale kto im każe brać udział w filmie? xD

Ty chyba musisz iść spać, bo Ty sam już nie wiesz co piszesz. Twierdziłeś że się
@RafDan: człowieku, na wszystko już odpowiedziałam, to ty idziesz pokrętną logiką i mielisz znowu to samo. A żyj dalej sobie w tej swojej bańce, że wszystkie ofiary na pewno się zgłosiły od razu po filmie konopa i wardegi i wcale nie ma żadnej ofiary która boi się ich znajomości i dopóki nie zacznie się rozprawa i nie zacznie się czuć bezpieczniej, bo chociaż części jego znajomym nie postawi się zarzutów za
człowieku, na wszystko już odpowiedziałam,


@trippieatplay: Dalej nie napisałeś dlaczego ofiara miałaby się nie wystraszyć po informacjach o byciu zastraszanym przez wardege, i grozeniu zemsta, ich wplywach itd.

że wszystkie ofiary na pewno się zgłosiły od razu po filmie konopa i wardegi i wcale nie ma żadnej ofiary która boi się ich znajomości i dopóki nie zacznie się rozprawa i nie zacznie się czuć bezpieczniej, bo chociaż części jego znajomym nie