Wpis z mikrobloga

Cieszę się, że Hołownia będzie w sejmie, będzie na pewno pozytywniej niż za czasów PIS. Mam nadzieję też, że Kosiniak dostanie jakieś dobre stanowisko. Ale jest jeszcze jeden polityk, na którego warto zwrócić uwagę - Łukasz Litewka. Nie z mojego okręgu, ale wielu znajomych udostępniało jego różne akcje, dlatego go kojarzę. Zdobył 40 tysięcy głosów, najwięcej w swoim okręgu, dwa razy więcej niż Czarzasty, ludzie go wręcz uwielbiają, a partia chyba nawet nie brała pod uwagę, że on może wygrać, bo nawet go nie zaprosili na wieczór wyborczy. Ogólnie to może być dość ciekawie w tej kadencji.
#wybory #neuropa
Howea - Cieszę się, że Hołownia będzie w sejmie, będzie na pewno pozytywniej niż za c...

źródło: temp_file8260133196585698213

Pobierz
  • 18
via Android
  • 1
@Zwanek Pomaga ludziom, zwierzętom, organizuje zbiórki, ma fundację. Widziałam parę razy jak organizował albo udostępniał zbiórkę to praktycznie kończyły się w kilka minut, ludzie od razu wpłacają hajs jak on coś zorganizuje ( ͡º ͜ʖ͡º) Nie znam go aż tak dobrze, po prostu parę razy coś znajomi udostępnili od niego, więc sobie weszłam zobaczyć kto to, no i teraz widzę, że się dostał do sejmu. Ogólnie pozytywna
@Howea: Dużo działania oddolnego - ciekawe jak sobie poradzi zajmując się sprawami od góry. Niemniej trzymam za typa kciuki. Potrzeba w polityce więcej idealistów i mam nadzieję że jest kimś takim.
@Kiubi buspasy w Sosnowcu powstały w najbardziej zatłoczonych ulicach powodując dużo większe korki niż kiedyś. Są wrecz absurdalne, autobus jeździ co 30-45minut a korek na kilkadziesiąt samochodów w szczytowe godziny do świateł - nie dziwie się ze to skrytykował bo takie zdanie ma 90% ludzi z miasta
@Zwanek dużo akcji społecznych, zgłaszają się do niego potrzebujący a on wykorzystuje popularność i łączy z nimi darczyńców. Np napisał ze będzie serwisował rowery dzieciom
@Howea: przecież Litewka to taki lewicowy dziki trener, tylko zamiast wykazywania się chłopskim rozumem poprzez pseudośmieszne filmiki to pisze jakieś ckliwe i zmyślone historyjki na facebooku, udostępniane przez 30 letnie odpowiedniki Grażyn i udziela się charytatywnie czym aż nadto się wszędzie chwali, co wystarczyło do złapania ogromnych zasięgów na FB. Dodać do tego plakat z psem, gdzie Polacy mają jebla na punkcie zwierzaków oraz aparycję chada co poszło viralem i cyk,
Tamyolo - @Howea: przecież Litewka to taki lewicowy dziki trener, tylko zamiast wykaz...

źródło: litewka

Pobierz
@Howea:

Jakby to było takie proste jak opisujesz to takich jak on byłoby na pęczki

No na tej zasadzie część osób zostało posłami, jakby dziki trener wystartował w wyborach (i zamiast nazwiska miał "dziki trener" na karcie xD) to by najprawdopodobniej dostał w dużym okręgu jeszcze większą liczbę głosów, bo duża część wyborców, szczególnie przy tak dużej frekwencji, głosuje za nazwisko, a nie za pomysły/czyny, hołownia/kukiz nie dostali milionów głosów w
Jakby to było takie proste jak opisujesz to takich jak on byłoby na pęczki. Zobaczymy co pokaże, jak będzie w sejmie. Ja jestem ciekawa.


@Howea: za głosowali na niego ludzie z fb nawet moja siostra chciałaby na niego głosować gdzie ona jest betonem politycznym. Gościu jest dobrym sprzedawcą mógłby sprzedawać garnki, nie byłoby na peczki takich bo trzeba mieć smykalke do tego plus ma wygląd tak jw. Ckliwe historie i Grażyny