Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Chyba rozpadnie się mój związek a jestem w 8 miesiącu ciąży. Związek kilkuletni, bez większych problemów. Niebieski nagle oświadczył mi, że chce zrobić testy na ojcostwo.
Myślałam, że z krzesła spadnę. Sam chciał dziecka, ja zawsze byłam ok, nie dawałam powodów żeby we mnie wątpić.
Mógł już sobie je zrobić bez mojej wiedzy, po narodzinach. Czuję się jakby mi ktoś napluł w twarz. 3 miesiące ogromnej migreny i codziennych wymiotów po kilka razy, dwa miesiące leżenia plackiem w szpitalu, teraz całe spuchnięte ciało i ogromny ból kończyn, stopy mam tak pełne wody że z rozmiaru 36 noszę teraz 40... Modlę się już o szczęśliwe rozwiązanie. Jeszcze największy ból na mnie czeka... A on coś takiego. Po latach wierności, wsparcia i oddania. Zrezygnowałam z wysokiego stanowiska na rzecz macierzyństwa i zaczynam już tego żałować...
#zwiazki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 26
@mirko_anonim: Koleżanko, czego się spodziewasz poruszając tak intymne i skomplikowane kwestie na forum, które znane jest z wrogości wobec kobiet? Moim zdaniem gość równie dobrze mógł wylać na Ciebie wiadro pomyi, w rodzinie takich tekstów się po prostu nie rzuca, to brak miłości, szacunku i zaufania dla drugiej strony. Ale z drugiej strony, każdy czasem popełni jakiś nietakt, zawali coś w relacji itp, dlatego związek to ciągłe wybaczanie sobie. Zamiast tutaj
@mirko_anonim: postawmy się teraz na miejscu faceta, który słyszy od kobiety z którą jest kilka lat, że "nie ma seksu, pierw się zbadaj bo nie wiadomo czy jakiegoś syfa nie złapales". I co panowie, jak byście się poczuli, gdybyście widzieli, że nie daliście jej nigdy powodów do tego, by choć raz pomyślała, że ja zdradzacie? Gdzie przez te wszystkie lata byliście fair w stosunku do niej?

Tak to można odbierać. Jeśli
postawmy się teraz na miejscu faceta, który słyszy od kobiety z którą jest kilka lat, że "nie ma seksu, pierw się zbadaj bo nie wiadomo czy jakiegoś syfa nie złapales". I co panowie, jak byście się poczuli, gdybyście widzieli, że nie daliście jej nigdy powodów do tego, by choć raz pomyślała, że ja zdradzacie? Gdzie przez te wszystkie lata byliście fair w stosunku do niej?


@Aldehyd_Glutarowy: szczerze to na serio nie
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Oby testy wykazały, że to dziewczynka, bo jednak częściej dożywają przy takich rodzicach do czasu, gdy ich s nie jest upolityczniane. Plus stanowią mniejsze obciążenie dla Orlenu, który w pewnym momencie musiał podnieść ceny hotdogów, bo na prąd zużywany przez serwery wykopu, zwłaszcza hostujące #przegryw nie wyrabiał....

via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @pip zwłaszcza, że często nawet niewierni mężczyźni są jak: "widzisz, łazisz z tymi swoimi koleżankami po klubach i zaraziłaś mnie syfem. Naprawdę ci nie wstyd było siadać na kiblu, z którego narkomanki ciągną nosem koks, na który zarobiły prostytucja... albo usiadłem na brudnym siedzeniu w autobusie i sorry, widać tam się i potem ciebie zaraziłem, ale skąd mogłem wiedzieć, że ta kiła, o ktorej wykryciu u mnie lekarz