Wpis z mikrobloga

Kurczę, co do #pis i #wybory to pamiętam jak w 2015 i 2016 roku słyszałem od Pisowców - oni nadal nie wiedzą dlaczego przegrali xD beka xD !!11!
W domyśle chodziło o to, że PO pogardzało wiochami, że ciemny lud itd

Uważam, że teraz sytuacja się odwróciła. PiS totalnie nie rozumie, dlaczego przegrało. No, jak się pogardzało umiarkowanymi, normalnymi ludźmi ze średnich i dużych miast, pluło się im w ryj, typu nauczycielom, lekarzom, przedsiębiorcom (nowy ład), niepełnosprawnym, rozwalacjąc do konca m. in. edukacje, slużbe zdrowia czy walutę, nie rozwiązując ich problemów, tylko opluwając i pokazując im faka jak Lichocka, no to teraz sytacja się odwróciła..

Udało im się #!$%@?ć 60% narodu. Myślę, że się tego nie spodziewali..

#wybory #bekazpisu
  • 16
@Niukron: Tylko to nieprawda. PiS już spadał już od ponad miesiąca przed pseudo wyrokiem TK i w momencie ogłoszenia byli już na końcówce spadków. Wrzesień i październik 2020 to była kolejna fala lockdownów po tym jak rząd chwalił się zwalczeniem wirusa w wakacje i ludzie już mieli tego dość. Gdyby ten sam pseudo wyrok wydano rok wcześniej to PiS nadal wygrałby wybory 2019 z palcem w dupie. Wtedy trafił na podatny
Pobierz Herubin - @Niukron: Tylko to nieprawda. PiS już spadał już od ponad miesiąca przed ps...
źródło: Bez tytułu
@Niukron: Raczej niekompetencja w covida. Przez aborcję mogło im trochę spaść przez większą frekwencję, ale trudno mi sobie wyobrazić że ktoś twardo głosuje na pis i zmienia zdanie akurat przez aborcję.
@Werdna: duża część głosów w wyborach na pis to głosowanie przeciwko po/lewicy, tak samo na odwrót. Większość ludzi nie interesuje ogólny program tylko to że pis to katole i chcą niby żeby było tradycyjnie po polsku, a po chce sprzedać Polskę unii/niemcom.

Pis wygrał socjalem 500+ twierdząc że to walka z demografią i chcieli aby kobiety rodziły dzieci, a tu taki #!$%@? xd zakazali aborcji i większość ludzi zaczęła się obawiać