Wpis z mikrobloga

#wybory #polityka Jeden z patronów totalnej opozycji a szczególnie KO w dzisiejszym wywiadzie już mówił, że nowy rząd opozycyjny powinien zwiększyć wiek emerytalny i zlikwidowac wszelkie transfery socjalne jak 800 plus czy 13ste i 14ste emerytury.. Brawo, wybraliście ludzi, którzy sprowadza polskę do biedy i nędzy oraz państwa kolonialnego.. Już wkrótce się zacznie..
  • 12
  • Odpowiedz
@Balonowy21: a jakieś minusy? Bo jeśli faktycznie do tego dążą, to to jest miła niespodzianka, że chcą ukrócić te rzeczy. Niepopularne decyzje są teraz jak najbardziej wskazane, by ogarnąć ten burdel.
  • Odpowiedz
@Balonowy21 No I elegancko, może moja wypłata, która była podwójną minimalną nie stanie się minimalna za pół roku

Zapomniałem o Post Scriptum- skończcie już ujadać pisowskie psy. Dość się nakradliście, dość życia na koszt reszty społeczeństwa.
  • Odpowiedz
@Balonowy21: Jeden z patronów zjednoczonej prawicy, żul Mietek spod mojego osiedlowego warzywniaka mówił, że wszyscy powinni pracować do śmierci i spać pod podłogą. Brawo, wybraliście ludzi, którzy gdyby mogli sprowadziliby Polskę do biedy i nędzy oraz państwa kolonialnego. Kiedy Kaczyński przeprosi za żula Mietka?
  • Odpowiedz
@Balonowy21: Po pierwsze tego nie zrobią, bo takie pisowskie szczekaczki by ich zjadły. Ale jeśli twoje info jest wiarygodne, ja byłbym pozytywnie zaskoczony. Bardzo niepopularna i obecnie potrzebna decyzja. Skończyłaby się polityka kupowania głosów za nasze własne pieniądze. Jeszcze wiek emerytalny podnieść, a przynajmniej wyrównać i humor gituwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Balonowy21: czy ty jesteś debilem? Bogactwo bierze się z socjalu?

Ja na przykład mam w dupie wszelkie ochłapy od państwa, nie chce ich - a jak ktoś ich potrzebuje, żeby związać koniec z końcem, jest zwykłym śmieciem. Emerytury też nie dostanę, sam sobie odkładam, i przejdę kiedy uznam za stosowne.
  • Odpowiedz