Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Dokończyłam odcinek. Po powycinaniu Rocha by trochę zmniejszyć hejty jakoś to wszystko straciło dynamikę i ogląda się to wszystko z dużą niechęcią. Nawet mocno okrojony Roch to wredny manipulant. Wycięto jego ugadywanie immunitetu ale ze skrawków i tak można było wywnioskować jego udział. Pozostawiono natomiast jego naśmiewanie się z Oliwki jakby nie mieli co innego i to było najdelikatniejsze. Czy naprawdę nie ma fragmentów gdzie on jest miły i wspierający?

Grycanka klasycznie: mogą teraz odpaść dziewczyny to i zaczęło się robienie gruntu. Dalej mamy festiwal hipokryzji kosztem Oliwki bo nie zareagowała gigafochem na zmianę pary więc poleciało obrabianko d... że to Oliwia zmienia zdanie. Grycanka w przeciągu 5 dni flirtowala z Wojtkiem którego wyrzuciła, potem zawarła park z Kudłatym który złamała namawiając Kukiza by do niej podszedł z immunitetem, potem lizała się z nim w basenie na zmianę z Jackiem, potem lizała się z Kukizem jeszcze w łóżku, a następnie stwierdziła że zmienia parę bo może coś być z Jackiem. Ale to Oliwia zmienia zdanie.

Festiwalu hipokryzji ciąg dalszy: Kukiz doradzający by patrzeć przez wszystkim na siebie po tym jak wyrzucił swoją partnerkę bo patrzył na grupę. Wiktoria wkurzająca się że są grupki, Tori doradzająca Marvinowi że faceci też mają swoje uczucia i spychajaca Krzysiura do friendzonu, Mallu zarzucająca Marcinowi niedojrzałość sama zachowuje się jak nieogarnięte dziecko, Marvin cierpiący ale precyzyjnie wbijający "nie jesteś tego warta" aż mi przypomniał czapkarza Adama z poprzedniego sezonu Live Island który podobnym tekstem rzucał do jednej z uczestniczek aż go Doda musiała spacyfikować. Nikt tam nie wzbudza sympatii, Mostowiakowie są męczący, Oliwia nieporadna a Jackowi oczy cyckami zarosły. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 6
  • Odpowiedz
@Dewasta: Marvin moim zdaniem zbyt milusiński nie jest. Znam taką osobę, do rany przyłóż na co dzień, ale w trakcie kłótni sypie takimi tekstami z premedytacją bo wie, co kogo zaboli i niestety widzę w nim to samo. Osobiście mam słabe nerwy, temperament choleryczny i często się z kimś sprzeczam, ale nigdy nie przeszło mi przez myśl rzucić takim tekstem, bo nie kłócę się by komuś dopiec i nie sprawia
  • Odpowiedz
@Dewasta: ja tego gówna #hotelparadise nie oglądam bo zresztą nie mam telewizora od dawna. ALE napisałaś o Grycankach a pamiętam jak z kilkanaście lat temu te wieloryby się promowały w każdej telewizji. Czyżby jedna z tych już podstażałych żarłaczy białych brała udział w tym czymś?
A druga sprawa oco w tym serialu chodzi i kto wygrywa?
  • Odpowiedz
  • 0
@mpetrumnigrum: Grycanka to ksywka jednej z uczestniczek, duża kobita w przyciasnych ciuchach która lubi robić wokół siebie zamieszanie. Sam program to taki odmóżdżacz po pracy, z sezonu na sezon coraz gorszy.
  • Odpowiedz
@X0__x0: w punkt, znam jednego takiego gościa, jakby spytać otoczenie o niego, to taki miły, uśmiechnięty, sympatyczny, no do rany przyłóż… a w kłótniach to tak jechał wyzwiskami najgorszego sortu, ze głowa mała… potrafił powiedzieć do swojej (w przeszłości) zgwałconej dziewczyny, ze pewnie sama tego chciała, a po rozstaniu grozić, ze potnie jej twarz i spali samochód. Nie twierdze, ze Marvin taki jest, ale na pewno nie jest tak krystaliczny
  • Odpowiedz