Wpis z mikrobloga

Jestem na stronie należącej do wiernych sympatyków PIS czyli Ex Cathedra. Kilka tygodni temu pisali i śmiali się ,że opozycja po klęsce w wyborach będzie oskarżała PIS , że wybory były sfałszowane. Zgadnijcie co teraz piszą. Otóż niektórzy tam piszą ,że nie wierzą ,że te wybory były uczciwe .Według nich mogły być sfałszowane. Ja w to po prostu nie wierze. Dlaczego tam jest tyle hipokryzji. Jednocześnie zaskoczę was i powiem, że jestem ogólnie konserwatystą ,ale ślepy nie jestem i widzę ,że coś tutaj jest ewidentnie nie tak.

#konfederacja #pis #bekazpisu #polityka #wybory2023 #wybory #tvpiscodzienny #tvpis
  • 6
@mambar: to byłby przypadek pierwszego państwa w historii, w którym opozycja przy partii rządzącej dążącej do coraz większej władzy autorytarnej, która ma w posiadaniu takie instytucje jak Sąd Najwyższy czy PKW sfałszowała wybory xD
  • 2
@Mtsen: ja jestem zrozpaczony co się dzieje z PIS i jego wyborcami. Kiedyś ta partia miała moje pełne wsparcie , wyborcy tej partii były inni a teraz to wszystko upada a ich wyborcy twierdzą ,że wszelkie problemy jakie powstały to wina Unii i Niemiec. Oni na tej stronie twierdzą, że wysoka frekwencja i startująca duża ilość partii opozycyjnych co wszystko przełożyło się na utratę władzy przez PIS to były tajne plany
@mambar: Przypomniało mi się jak w 2014 PiS płakał że "wybory sfałszowali", a potem donieśli na Polskę do UE. Oczywiście (jak twierdzili) ich donos był okuratny, w przeicwieństwie do donosu "antypolskiego" PO (ich zdaniem) rok później