Wpis z mikrobloga

Byłem pod wrażeniem zasięgów tego kanału reziner shoty. Dostał się nawet jego jeden shot w kartę na czasie a dopiero teraz ktoś z youtuba obudził się, że content polega na promowaniu osoby co jest zbanowana na ich platformie. Ciekawy jestem czy kanał szalonego szczura albo tej pijawki z antyfaktow jest również zagrożone? Według regulaminu yt gościnnie nitro może być ale różnie z to nimi bywa

#famemma
odyn88 - Byłem pod wrażeniem zasięgów tego kanału reziner shoty. Dostał się nawet jeg...

źródło: 276A1E03-D052-4568-8F15-6DC5504D2733

Pobierz
  • 7
@odyn88: możliwe że właśnie te zasięgi ich obudziły, bo reziner był zgłaszany wielokrotnie i nic się nie działo. Tak czy siak sympatyczna niespodzianka i kolejna nauczka dla pulpeta :-)
@odyn88: No gościnnie to może im moze chociaż to dziwne ale jak gość wrzucał tylko jego morde po 10 filmów dziennie to ciężko powiedzieć żeby on tam był gościnnie, ciekawe w sumie czy on ma bana na ryj jak rafon i yt nie weryfikuje każdego filmu czy po prostu moze
Klon kanału to SERHITO SHOTY
Zglaszajcie ten syf.
Przykładoowy wzór:
Ten kanał jest multikontem zbanowanego użytkownika Reziner Shoty, którego działalność polegała na zamieszczaniu toksycznych i nienawistnych treści, pochodzących z transmisji na żywo na Kicku, permanentnie zbanowanego na YouTube użytkownika - TheNitroZyniaka. Proszę o usunięcie zgłoszonego kanału.