Wpis z mikrobloga

Zaczęło się tu strasznie przez PiS czy tam innych przydupasów nielegalnymi imigrantami.

Szkoda tylko że większość zapomina że PiS poza aferą wizowa otworzył nas na "braci" z Kaukazu kochających Lecha Kaczyńskiego.

Bracia się za to bardzo "miło" odwdzięczają co widać w statystykach policji, artykułach itd.

Oczywiście oni są tu zupełnie legalnie co dopiero dolewa oliwy do ognia.

#bekazpisu #wybory #polityka
  • 12
@Satan696 A z PiS zostali wyrzuceni wszyscy ci co pozwalali ściągać ludzi z Afryki i Azji za opłacone wizy? No bo owszem to co pokazałeś brzmi patolgicznie to jednak władza która rządziła się jakoś lepiej nie zachowywała mimo iż starała udawać wielkiego obrońcy polski.

Tu budujesz plot by nikt nie przechodził a jednocześnie za plecami otwierasz furtkę za dolary czy euro bez weryfikacji.
Tu budujesz plot by nikt nie przechodził a jednocześnie za plecami otwierasz furtkę za dolary czy euro bez weryfikacji.


@sylwke3100: ale tak się robi właśnie kasę. tutaj na mur zarobią swoi a i z wiz skapnie.. każdy rząd kłamie, więc niech wykopki przestaną naiwnie myśleć że teraz to będzie krystalicznie xD
@sylwke3100: Myslalem ze chodzi o straszenie ze opozycja zaraz zacznie sciagac kolorowych a nie co pis odwalil, to co pis zrobil to w sumie nie ma dyskusji i szkoda ze nikt ich nie rozliczy poprzez wiezienie ale faktem pozostaje ze opozycja nie jest grupa politycznej co do ktorej mam jakies zaufanie ze nie bedzie sciagac kolorowych en masses, nie bez powodu przegrali w 2015.
@Leniek: jaki bol dupy? jakie halucynacje? przeciez ja nie glosowalem nawet i w sumie zamiaru nie mam xD A to ze politycy opozycji czy nawet zaraz partii rzadzacych opowiadaja swoje patofantazje z imigrantami i nikt ich nie rozlicza z tego to fakt.