Wpis z mikrobloga

@Matt_888: Ale to w sumie ciekawe że tylko u dwóch dużych partii jest taka zmiana a u pozostałych rozkład jest w miarę równomierny.

Np. ja spodziewałbym się że Lewica dostaje głównie głosy w wielkomiejskich ośrodkach i mocno wybije do góry pod koniec.

@pogromca_krasnali Była by szansa na rząd bez Lewicy.
Ale może to lepiej że będzie potrzebna? Jak się nie będą mogli dogadać co do programu to zajmą się rozliczeniem pisowców.
Była by szansa na rząd bez Lewicy.


@revente: Niby tak, z drugiej strony sporo lewicowców głosowało na 3d jako "zagrożone #!$%@? się pod próg", do tego finalnie NL zachowała się w kampanii jak trzeba.

Spora część postulatów NL - aborcja, uruchomienie budowy lokali komunalnych (zamiast dopłat do kredytów czy najmu prywatnego - ja wynajmuję prywatnie, nie chcę dopłat, nie chce kredytu 0% weźcie #!$%@? zadbajcie żeby ekspedientka w żabce miała gdzie
  • 3
Jeszcze przed ostatnim wpisem z wynikami ze 100% komisji, dziękuję wszystkim serdecznie za ten wspólnie spędzony emocjonujący dzień powyborczy, noc oraz dzisiejszy poranek! Dziękuję za miłe słowa w wiadomościach prywatnych, za wszystkie wejścia na stronę spacexpolska.pl oraz wszystkie postawione kawy i wpłaty na zbiórkę na domenę! Jestem niezmiernie wdzięczny! No i oczywiście, nie wypada zapomnieć, dziękuję że poszliście na wybory! JESTEŚCIE NIESAMOWICI! Robicie mi nie tylko dzień, ale cały tydzień, a
@revente

@Matt_888: Ale to w sumie ciekawe że tylko u dwóch dużych partii jest taka zmiana a u pozostałych rozkład jest w miarę równomierny.


Np. ja spodziewałbym się że Lewica dostaje głównie głosy w wielkomiejskich ośrodkach i mocno wybije do góry pod koniec.


I tak jest. Kwestia skali wykresu, że tego graficznie nie widać.