Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
cześć #przegryw
Nie dołujcie się samotnością nie jest tak źle zawsze mogło być gorzej...
- Nie macie raka, sepsy, boreliozy
- nie podrywa was chłopak, który udaje miłego, wykorzystuje a potem obgaduje wśród znajomych i wysyła wasze nagie zdjęcia żeby się z was pośmiać (nie szkoda mi tych dziewczyn trzeba było odrzucić chada)
- nie macie fałszywych znajomych, którzy tylko udają miłych a za plecami was obgadują i najchętniej wbiliby wam nóż plecy w potrzebie.
- nie pracujecie na 2 etaty żeby utrzymać bezrobotną żonę, która roztyła się po ślubie ani dziecka które jest nastawianie przeciwko wam za pomocą manipulacji żony i jej rodziny
- nie płacicie alimentów
itd itp
mnie też denerwuje to, że baby mają tak łatwo w życiu i tego nie doceniają ale pomyślcie sobie czy chcielibyście żyć z myślą, że banda losowych facetów penetrowała wam dziurę i macie tak duży przebieg, że aż wstyd się przyznać? Sam jestem samotny ale jak jeszcze miałem znajomych na studiach to widziałem jak się ludzie zachowują. Gdybyście musieli płacić alimenty to nawet nie mielibyście czasu, żeby coś napisać na tagu. Do tego mielibyście zniszczoną psychikę przez ilość przygodnych stosunków. Pozdrawiam życzę wam wspaniałej nocy i dobrych snów nie dołujcie się szkoda życia na ludzi, którzy są przegnici i mają was głeboko gdzieś. Powodzenia w życiu koliedzy



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

Pobierz mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
cześć #przegryw
Nie dołujcie się samotnością ...
źródło: EnApdOxXcAEVPv1
  • 3