Wpis z mikrobloga

Hej, jesteście w stanie polecić jakiś internet mobilny #lte? Niedługo się przeprowadzam i będzie tam tylko radiowka i do tego sproo bywam w delegacjach i by się przydał, że pograć w #tibia ( ͡º ͜ʖ͡º) Tylko jak to działa z laptopem? Jakieś urządzenie do USB?
  • 15
  • Odpowiedz
@mackof: jak nie miałem światłowodu to miałem wykupiony internet od T-Mobile bez limitu (w sensie nie było limitu danych, po których zwalniał), to była oferta dla firm jak dobrze pamiętam. Jeśli chodzi o jego stabilność do gier... no cóż, wszystko zależy od Twojej lokalizacji i obbciążenia pobliskiego BTS, więc sugeruję sobie zobaczyć na mapkę BTSów. Transfer - różnie, w małych miejscowościach, gdzie jest problem ze stabilnością i wszyscy o 16 przeglądają
  • Odpowiedz
@Jake_921: xD
Mów za siebie. U mnie radiówka oferuje max 10Mbps za 70zł z pingiem 35-60ms. Przesiadłem się na LTE i już te kilka lat temu osiągałem powyżej 50Mbps. Teraz od dwóch lat zmodernizowali nadajnik i 220Mbps to minimum jakie u mnie leci przy 70Mbps wysyłania i pingiem ok 25ms.
  • Odpowiedz
@mackof: Orange Flex. W najwyższym pakiecie internet bez limitu + możesz dobrać 3 dodatkowe karty z tym samym numerem za free. Możesz wziąć osobna subskrypcję lub przenosisz numer i za pół darmo masz 4 karty. Jedna twoja do telefonu, jedna do domu, jedna na wypady i jedna odsprzedajesz sąsiadowi w cenie abonamentu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mackof: na przestrzeni najbliższych 2 miesięcy sieci telekomunikacyjne odpala nowe częstotliwości i pasma w 5g. Wiem że tmobile będzie miało zajebista ofertę gdzie będą w stanie zaoferować ci internet mobilny na poziomie jakości światłowodu, więc nie podpisuj twraz żadnych umów
  • Odpowiedz
  • 0
@greenbong Hej, coś się zmieniło przez 3 tygodnie od tego co napisałeś? Będę zmieniać miejsce zamieszkania i nie będzie światłowodu, ale jakies 1000m będę miał do nowo postawionego masztu 5g więc liczę, że będzie jakoś hulać
  • Odpowiedz
@turbo7: o chłopie to powinieneś mieć rakietę teraz xd. Ogólnie te 5g które mieliśmy do tej pory to się niby nazywało 5g ale to było jakieś 10% możliwości tej technologii. Dopiero teraz wchodzi to co naprawdę jest 5g. Trochę się przesuwa termin wdrożenia, bo trzeba czekać na zgody z ministerstwa itp, ale grudzien/styczeń już powinno śmigać
  • Odpowiedz