Wpis z mikrobloga

Wie ktoś co się dzieje z @jestem_tunowy ? Bobo szedł pierwszy raz na wybory i od miesięcy wychwalał konfe, że pokona lewaków i będzie miała dwucyfrowy wynik ok. 15 lub więcej procent (nawet kolekcjonował screeny z wpisami, które mówiły inaczej), a tu się klasycznie okazało, że konfa przytula próg i typ wczoraj nawet nie wszedł na wykop xd chciałem go wybrechtać, ale jakoś mam dziwne przeczucie, że psycha mogła mu zaliczyć siad i świat mu się zawalił
#wybory
  • 8
na wykop nie wchodziłem w dzień wyborów bo najzwyczajniej w świecie nie działał, wolałem na spokojnie zobaczyć co się dzieje gdy opadnie kurz

jakoś mam dziwne przeczucie, że psycha mogła mu zaliczyć siad i świat mu się zawalił


@Lefty: a żebyś wiedział, nie czuję nawet frustracji a po prostu smutek, liczyłem na zmiany, na lepsze jutro, a straciłem już wiarę w ten kraj i prawdopodobnie wyemigruję jak tylko skończę studia, jak
@jestem_tunowy: xdd jak skończysz te studia to całkiem możliwe, że zrozumiesz, że te zmiany na które liczyłeś ani nie są możliwe ani nawet nigdy nie były w prawdziwych planach ludzi tworzących takie twory jak konfederacja ¯\(ツ)/¯ ale no to jest droga, którą każdy musi przebyć sam, dasz radę byczku