Wpis z mikrobloga

@Zapaczony: ale co ty porównujesz, ten melex fajnie szybko ale TYLKO żałosne 2 obkrążenia (40km i po baterii) a sportowy samochód zrobi tam conajmniej 15 kółek.
  • Odpowiedz
a myślisz, że ile litrów idzie na jedno okrążenie w autach spalinowych o dużej mocy? xD Zakres 25-100 litrów/100 km to norma


@Zapaczony: północna pętla ma 20km. U mnie przy 400 koniach jazda torowa to ~25l/100km i ciężko żeby było więcej. Bak ma ponad 70 litrów. Na pełnym baku szło by zrobić prawie 300km, czyli 15 okrążeń.

Ta tesla zrobiłaby maksymalnie dwa, przy czym drugie ze strachem że nie dojedziemy do
  • Odpowiedz
a myślisz, że ile litrów idzie na jedno okrążenie w autach spalinowych o dużej mocy? xD Zakres 25-100 litrów/100 km to norma


@Zapaczony: Szkoda że chyba nie pochwalili się czasem okrążenia bo nie zrobili całego? 4 miejscowy Nissan GT-R wykręca z 5 okrążeń na tym torze mimo małego baku, a ta Tesla ma chyba tylko dwa siedzenia i na drugie okrążenie baterii może nie starczyć...
  • Odpowiedz
@Zapaczony: Nie wiem odnośnie czego mnie wołasz, ale w tym przykładowym GT-Rze limitacją jest paliwo w baku starczające na te ~5 okrążeń, w starszych wersjach był problem z temperaturą oleju w skrzyni na torze, ale w nowszych wersjach, albo w starszych z "track packiem" który ta Tesla posiada fabrycznie, nie przegrzejesz niczego na Nurburgringu.
Nie wiem o co chodzi w tym wpisie - że zmodyfikowana Tesla potrafi wyciągnąć 300km/h? Tyle też
  • Odpowiedz
@Zapaczony: mam dodatkową chłodnice oleju, chlodzone tarcze, termostat trzymający 95C

A semi slicki wytrzymają więcej niż jedno okrążenie xD

Źle trafiłeś z rozmówcą
  • Odpowiedz
  • 0
@Atreyu: no to przejedź Nurburgring na pełnej #!$%@? i nagraj to, zobaczymy czy nada się to tak długi tor. Jak oglądasz Misze, to zapewne wiesz, że pełno dobrych aut po wszelakich przeróbkach z różnych warsztatów nie dają rady więcej, niż jedno okrążenie i fura/hamulce/opony muszą się chłodzić.
  • Odpowiedz
  • 0
Nie wiem o co chodzi w tym wpisie - że zmodyfikowana Tesla potrafi wyciągnąć 300km/h?


@positive_rate: ale ty wiesz, że jedyną tam modyfikacją są zmienione opony, kubełkowe fotele i wyciągnięte 50k g ze środka, więc praktycznie niczym się to nie różni od seryjnego pakietu sportowego? xD W sumie to nie wiem po #!$%@? ten typ wyciągnął tą tylną kanapę xD

Tu masz przejazd bez wyciągniętej kanapy, więc możesz po przejeździe zjeść
Zapaczony - >Nie wiem o co chodzi w tym wpisie - że zmodyfikowana Tesla potrafi wycią...
  • Odpowiedz