Wpis z mikrobloga

@waro: Czasem go spotykam na siłowni, co robi dla mieszańców też wiem. Osobiście nie przepadam, ale to jest jeden z niewielu polityków na których ten karton nigdy nie zasłużył. Gdyby 10% polityków było takich jak on to byśmy mieli w Polsce bardzo dobrze.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@Liarek123: możesz rozwinąć?

Ja tylko słyszałem, że jego wynik nie jest przypadkiem, a gość się cieszy wielkim uznaniem wśród lokalnej społeczności.
  • Odpowiedz
@waro: Litewka od wielu lat zadupca z pomocą dla mieszkańców, tworzy giga dużo akcji pomocy nie tylko dla piesków, setki razy woził lodówki, pralki od jednych do drugich którzy chcieli oddać, zbierał małe kwoty na pomoce dla ludzi którzy tego potrzebowali, dla przedszkoli, szkół itd. Ten polityk to jest człowiek z sercem z krwi i kości jego wynik odzwierciedla to jak dużo pracy wykonuje dla społeczności. Ja za nim nie przepadam
  • Odpowiedz
@waro: Mimo, że nie przepadam za Lewicą i ich programem to ten gościu zdobył moje serce i oddałem na niego głos. Trochę fajnie trochę nie, mam nadzieję, że jak się dostanie do Sejmu to będzie robił dalej to co robił.
  • Odpowiedz