Wpis z mikrobloga

@MxS89 nie do końca to moze być problem AMD (choć chyba najnowsze stery mają jakieś problemy) to nigdy nie rób na raz aktualizacji windowsa i aktualizacji sterow od grafiki, zrób jedno, pouzywaj 1 dzień, zrób drugie, o wiele prościej diagnozować, tym bardziej, że windows też swiety nie jest jeżeli chodzi o stabilność systemu
Czym to może być spowodowane. Karta to RX 6750XT procek Ryzen 5700X.


@MxS89: Sam sobie odpowiedziałeś czym. Składanie komputera opartego na AMD (zarówno gpu jak i cpu) to proszenie się o takie sytuacje.
@z1x2c3: Co Ty pierdzielisz synek. Przywróciłem sterownik i wróciło wszystko do normy. Bugi w sterownikach zdarzają się zarówno na kartach zielonych jak i czerwonych. No ale spec powiedział, że to proszenie się o problemy( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MxS89: To co słyszysz, synek. Składanie komputera opartego w 100% na amd to maksymalizowanie wystąpienia ewentualnych problemów i każdy kto ma mózg zamiast woreczka z trocinami w głowie, dawno to zauważył i ci to powie. Nawet serwisanci.
@z1x2c3: No chyba tacy eksperci jak Ty tak powiedzą. Zbudowałem chyba 15 maszyn opartych na podzespołach AMD i kilka maszyn na Intelu. Problemy występowały praktycznie w każdej konfiguracji, Zazwyczaj po aktualizacji Windows, czasami po aktualizacji sterowników. Miałem taki przypadek w karcie RTX 3070. Za #!$%@? nie chciała wstać po aktualizacji. Okazało się, ze nowy sterownik miał konflikt z pewnym programem. W efekcie wstała na starych sterownikach. Po za tym ja nie
@MxS89: Uspokój się, prędzej czy później powinieneś zdać sobie sprawę, że WŁADOWANIE SIĘ po całości AMD nie było najlepszym pomysłem. Nie wiem jak można brać tę firmę na poważnie odkąd udowodnili, że łączenie ICH procesorów z ICH kartami powoduje więcej problemów niż łączenie ICH procesorów z kartami od konkurencji. Już o problemach z kompatybilnością pamięci ram nawet nie wspomnę.
@z1x2c3: No chyba tacy eksperci jak Ty tak powiedzą. Zbudowałem chyba 15 maszyn opartych na podzespołach AMD i kilka maszyn na Intelu. Problemy występowały praktycznie w każdej konfiguracji, Zazwyczaj po aktualizacji Windows, czasami po aktualizacji sterowników. Miałem taki przypadek w karcie RTX 3070. Za #!$%@? nie chciała wstać po aktualizacji. Okazało się, ze nowy sterownik miał konflikt z pewnym programem. W efekcie wstała na starych sterownikach. Po za tym ja nie
@z1x2c3: Miałem 2 karty od AMD wcześniej i teraz mam kolejną. Najpierw Radeon 9700, potem po GF 9600GT R9 280X (która po sprzedaży się spaliła) i teraz po 970 mam 6700XT i aktualnie jest lepiej niż dobrze. Wydajność chłodzenia bardzo ok, a sterowniki to niebo a ziemia w porównaniu do tego gówna co było w 2013-14. Proc też daje radę ale nawet aio 240 się rozkręci na 100% ( ͡°