Wpis z mikrobloga

Chce sobie popykac w skyrim, kupowac Anniversary Edition?
Teraz jest promocja na steam
The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition 33,80zł
The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition 68,97zł
#skyrim
  • 12
  • Odpowiedz
@BROKOLINI92: Jak pytasz o AE to instaluj wszystko, jak o mody - obczaj kolekcje na Nexus Mods, tylko pamiętaj, że im więcej modów tym więcej zabawy na darmowym koncie, bo trzeba każdy ręcznie kliknąć, żeby pobrać. Na początek polecam Vanilla+, czyli głównie bajery graficzne i bugfixy.
  • Odpowiedz
The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition


@BROKOLINI92: Ja na tym gram i jest spoko. Jak grasz pierwszy raz to wystarczą te wbudowane mody, lub ewentualnie jakieś dodatki graficzne ( ja nie takich nie używam). Jak masz problemy z angielskim i zależy Ci na języku PL to nie instaluj nieoficjalnych Patchy, bo dużo questów będzie po angielsku.
  • Odpowiedz
@BROKOLINI92: Ja gram tylko na tych automatycznie ściąganych, innych nie instaluję bo nie chce sobie zapisów zniszczyć jakbym chciał sobie wrócić za jakiś czas i pograć tą samą postacią.
  • Odpowiedz
@Pabick Oki dzięki, ostatnie pytanie można jakoś pod skróty klawiszowe ustawić konkretna broń, zaklecie? Czy tylko można całość ustawić jako ulubione i trzeba za każdym razem klikać F i ręcznie wybierać czar, broń? Zabija to cała dynamikę walki, szczególnie jak chce grać pod battle mage
  • Odpowiedz
@BROKOLINI92: jak wybierasz sobie broń lub magie to możesz sobie ustawić jako ulubione, później z klawisza Q wywołujesz sobie menu ulubionych przedmiotów/mocy/krzyków/czarów.
  • Odpowiedz