Wpis z mikrobloga

#wybory glosowalem na tuska, ale jednak ciagle mnie #!$%@? OPOZYCJA DEMOKRATYCZNA. mimo wszystko, pis nie zrobil walkow przy wyborach, nie probowal silowo wplywac na cokolwiek. oczywiscie brudne paly z nich i stosowali wszystkie chwyty, ale jednak zamierzaja uszanowac wyniki
  • 18
  • Odpowiedz
@cytr0netx99: za duzo opozycji zeby to przeszło, a gwarantuję ci ze gdyby tylko mogli to by zrobili wałki. Wystarczy spojrzeć jak przejęli wszystkie wazne instytucje państwowe
  • Odpowiedz
@cytr0netx99: oczywiście, że zrobili wałki. Jak nazwiesz jawna manipulacje mandatami w okręgach tak by ok 11 z nich nie było tam gdzie PiS nie ma przewagi. Ręczne sterowanie mandatami to nie jest demokracja i te wybory nie były demokratyczne. To że nie fałszuje się głosów na dziesiątki tysięcy to jeszcze nie znaczy że mamy uczciwe wybory
  • Odpowiedz
@cytr0netx99: Zobaczymy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale to prawda, że spodziewałem się grubszej imby. Może dymisja generałów i 70% frekwencji miało z tym coś wspólnego. Oczywiście przeciwnikami demokracji PiS jest od dawna, i ktoś musi odpowiedzieć za np. podsłuchiwanie opozycjonistów pegazusem, ataki na media, sądy, łamanie konstytucji etc. Po prostu nie odważyli się kręcić przy wyborach (w sposób ostry, bo cyrki z referendum i komentarze prowadzącego na
  • Odpowiedz
  • 2
@cytr0netx99 no wcale #!$%@? xd nic a nic. Bo przecież nieograniczone środki na kampanie, pikniki, referendum z dupy i masa innych przekrętów to wcale nie były walki.

Usuń konto pisowcu
  • Odpowiedz
@cytr0netx99: Ale z ciebie gamoń xD. Nie zrobił wałków? Referendum było pod wybory, jak i kampania o nim (poza wszystkimi limitami jakie są na wybory). Pikniki 800+, czyli rozpoczącie kampanii wcześniej i to za pieniadze publiczne? Spam jaki energetyczne SSP dokładają do faktur od miesięcy, jak to dzięki rządowej tarczy oszczedzasz? Całkowite zawłaszczenie mediów publicznych?
mam listować dalej?
bardzo uczicwe te wybory xD
  • Odpowiedz
  • 0
@gacek1267: #!$%@? pis, ale jednak nazywanie sie szumnie DEMOKRATYCZNA opozycja, gdzie do objecia wladzy nie trzeba rzucac butelkami z benzyna tylko DEMOKRATYCZNIE wygrac wybory to troche przesada

@FrasierCrane: ok, glosowanie bylo uczciwe, wybory mniej
  • Odpowiedz
pis nie zrobil walkow przy wyborach


@cytr0netx99:

Pis: zmiana ordynacji, chamskie promowanie tylko jednej partii w narodowych mediach, referendum, dzięki któremu można było puszczać spoty prorzadowe w czasie ciszy wyborczej, przejęcie lokalnych dzienników i narzucanie własnej wizji świata w nich, miliony że spółek skarbu państwa na kampanię, środki do których konkurencja polityczna nie ma dostępu

Polski wyborca: no przecież mogłem zagłosować, to jakie wałki? Demokracja jak się patrzy

#!$%@?, szkoda strzępić
  • Odpowiedz
@cytr0netx99: PiS robił wałki,np referendum dające dodatkowe fundusze na kampanię PiSu albo 2 miliardy rocznie na kampanię za pośrednictwem TVP, to nie były do końca demokratyczne wybory a i tak PiS #!$%@? XD
  • Odpowiedz